Vzdělávací web EAW umožňuje uživatelům získat informace kdykoliv a odkudkoliv

eaw_online_kurzy_PRODANCE

Online zdroj poskytuje školení, návody a odpovědi na často kladené otázky

Jelikož se online zdroje v dnešní době stávají nedílnou součástí pracovních procesů, vytvořila společnost EAW pro uživatele svých produktů speciální vzdělávací webové stránky.
Na adrese education.eaw.com mohou zákazníci najít podrobná školení, výukové programy, odpovědi na nejčastěji kladené dotazy a znalostní podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

„Cílem webu EAW Education je zpřístupnit profesionálům v oblasti zvuku informace nezbytné pro pochopení, provoz a návrh zvukových systémů EAW,“ oznámil generální ředitel společnosti T.J. Smith.
Sekce „Training“ (školení) umožňuje uživatelům udržovat si zasvěcený přehled o nejnovějších technologiích EAW, například několikadílný úvod do technologie ADAPTive (Intro to ADAPTive Training), který je zakončen testem pro získání certifikátu, jehož držitel by se měl dobře orientovat v základech adaptivních ozvučovacích systémů.


Výukové programy k software Resolution

eaw_resolution_uceni

Naleznete zde podrobné videonávody k produktům (adaptivní systémy Anya, Anna, Otto, systém Radius aj.) a software EAW včetně SW Resolution a EAWmosaic. Výukové programy zahrnují návrh systému, jeho nastavení a spuštění, práci v online režimu a export nastavení.
V sekci “Knowledge Base” (znalostní databáze) lze najít informace a často kladené otázky o všech produktových řadách EAW. Další informace vám sdělí pracovníci technické podpory na  adrese design@eaw.com.

O společnosti: Eastern Acoustic Works (EAW) navrhuje, vyrábí a prodává profesionální ozvučovací systémy (zahrnující reproboxy, procesory, zesilovače aj.), které se zasluhují o úspěch a rozvoj profesionálním ozvučovacím firmám po celém světě. Systémy EAW zajišťují rovnoměrné pokrytí každého poslechového místa auditoria výkonným a vysoce kvalitním zvukem.

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy