Powersoft přislíbil příspěvky na iniciativu Crew Nation

CrewNation_CaseStudy_IMG

Opatření proti viru Covid-19 donutili umělce a interprety se přesunout na streamovací služby, ve kterých bohužel nelze uplatnit talentu a zkušeností lidí kteří stojí v pozadí této branže – techniky, backstage crews a další.

Koncerty inspirují miliony lidí po celém světě a reakcí na momentální situaci bylo založení charitativního fondu Crew Nation, které má za úkol podpořit všechny pracovníky v oboru, kteří jsou závislý na pravidelném pořádání kulturních akcí.

Fond založila charitativní společnost Music Forward Foundation a nastartován byl projektem Live Nation, který přispěl zakládající sumou 5 milionů amerických dollarů ( cca 112 000 000 kč). V současné chvíli do fondu přispěli významné osobnosti a uskupení jako je např. Coldplay, Miley Cyrus, Metallica, John Mayer a mnoho dalších.

Iniciativa také zaujala značku Powersoft, italského výrobce a inovátora zesilovačů a dalších platforem. 5% ze všech svých prodejů od 27. Července do 15. Října půjdou na účet fondu Crew Nation. Powersoft svou kampaň staví okolo motta „V pozadí každé show stojí vynikající crew“ (‘behind every show stands a great live music crew’).

„Celý kulturní průmysl byl v uplynulých měsících hluboce zasažen, veškerá související pracovní místa se potýkají s vážnou existenční krizí. Po důkladném průzkumu jsme zvolili projekt Crew Nation jakožto nejvhodnější kanál v rámci celé problematiky.“ Vysvětlil Francesco Fanicchi, marketingový, brandový a komunikační manažer firmy Powersoft.

„Velice si vážíme pomocné ruky podané firmou Powersoft. Společně s dalšími partnery pro nás bude možné podpořit granty backstage personál a další crews v těchto těžkých časech.“ Potvrdil Nurit Smith, výkonný ředitel nadace Music Forward.

„Využijeme naší rozsáhlou distribuční síť na propagaci podobných iniciativ. V současné situaci je důležité držet kurz a rozšiřovat povědomí o situaci v koncertním průmyslu.“ Dodal Fabrizio Romano Bolzoni, sales manažer firmy Powersoft.

Kontaktní údaje:

Francesco Fanicchi
POWERSOFT FIRENZE
francesco.fanicchi@powersoft.com
+39 346 9719798    Alexis Lipoff
3WM COMMUNICATIONS
alexis@3wmcomms.com
+44 (7949) 599 002

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy