Allen&Heath XONE:96

Kód: 327354
Akce
Značka: Allen&Heath
48 490 Kč / ks 40 074,38 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
analogový mixážní pult pro DJs, 32 bit 96 kHz zvukové rozhraní, Xone:VCF filtry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Allen&Heath XONE:96

Zhoršená dostupnost produktů ALLEN & HEATH

 

Allen&Heath Xone:96

Xone:96 je jedinečným nástrojem pro DJs, producenty a další hudebníky, kteří prolínají hranice mezi produkcí a živými vystoupeními. Je postaven na stejných analogových obvodech jako jeho slavný předchůdce Xone:92, nově však přichází do hry také špičkové digitální zvukové rozhraní.
Základem pultu je analogový a průrazný zvuk signifikantní pro celou Xone sérii. Individuální charakter tvaruje přepracovaný čtyřpásmový ekvalizér podpořený Xone:VCF filtry, nově obohacené o harmonickou distorzi CRUNCH.

Novinkou je dvojité zvukové rozhraní s celkovým počtěm 24 kanálů s 32 bitovou hloubkou a vzorkovací frekvencí 96 kHz.

Mixážní pult se vyznačuje pokročilou konektivitou, nyní můžete snadno připojit notebook, gramofony, pedálové efekty, syntezátory a bicí automaty.

Přední panel přináší kromě nových ovládacích prvků důvěrné rozmístění, které známe z Xone:92.

Stejně jako na Xone:92 zde naleznete 2 aux cesty pro externí efektové jednotky, 4x stereo in s čtyřpásmovým ekvalizérem, 2x stereo in (nyní s novým třípásmovým parametrickým ekvalizérem), 2x stereo return a master insert pro compressory a další outboard harware.

Unikátním prvkem je také druhý, zcela nezávislý sluchátkový systém, který v tandemu s možností připojit dva notebooky umožňuje plynulé střídání DJs během back-to-back setů. Booth výstup má nyní vlastní třípásmový ekvalizér a je tak možné nastavit klubový odposlechový systém podle osobních zvukových preferencích. Umělci komplexním, vícekanálovým hybridním setupem ocení snadné připojení svého notebooku pouze pomocí jednoho USB kabelu.

Šasi je zhotovené na průmyslové úrovni

Vlastnosti:
• Legendární analogový Xone obvod.
• Rozložení vstupních kanálů 6+2
• Dvojitá 32Bit/96kHz 24kanálová zvuková karta
• Certifikováno pro Traktor scratch
• Dual Xone VCF filtry s harmonickou distorzí
• Čtyřpásmový Xone ekvalizér
• Dva nezávislé sluchátkové výstupy
• innoFADER Cross Fader

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixážní pulty pro DJ
Záruka: 24
Hmotnost: 7 kg
barva: stříbrná
busy/výstupy: 1x XLR, 1x 6,3 mm TRS
digital out: ne
EQ out: ano - 3 band booth out
filtry: 2x Xone VCF s harmonickou distorzí Crunch
hlavní fadery: 60
hlavní zdroj: AC 50/60 Hz, 45 W max
hloubka: 410
hmotnost: 7
insert + Direct Out - mono vstupy: 1x insert
MIDI: ano
ovládání přes iPad: ne
počet - mono vstupy: 2
počet - stereo vstupy: 6
stereo auxy - pre/post/univ: 2x
šířka: 336
USB rozhraní - IN/OUT: 32 bit 96 kHz, 24 kanálů, 2x USB port
výška: 109
X:LINK: ano
XLR konektory - výstupy: 2x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

allen_dostupnost_do_produktu

 

Firma Allen & Heath stála v čele britských výrobců mixážních pultů již od roku 1969, v srdci londýnské hudební scény. V těchto raných dobách vyráběla firma mixážní pulty pro přední hudební skupiny, jako například Genesis, Pink Floyd nebo The Who.

Přeskočíme-li do 21. století, dnes spolupracuje firma Allen & Heath s umělci jako jsou Lewis Capaldi, Bring Me the Horizon a Billie Eilish

Aktuální sortiment Allen & Heath používají po celém světě jak kapely, kluby, kostely či televize, ale také rozhlasová a nahrávací studia.

Digitální mixážní systémy

Digitální mixážní systémy a pulty značky Allen & Heath v roce 2020 obsahují 4 již ikonické řady, každá reprezentována svou vlastní vlajkovou lodí.

Touringový a instalační systém dLive pracující se vzorkovací frekvencí 96 kHz je postaven na flexibilní architektuře XCVI FPGA jádra (programovatelné hradlové pole). FPGA obvody dnes nacházejí rozsáhlého uplatnění díky své programovatelnosti, snadnému návrhu, flexibilitě, neustále klesajícím cenám a zvolna se snižující spotřebě energie vlastním čipem.

Mixážní systém Avantis je nejnovějším členem katalogu 96 kHz pultů a je vybaven dvěma dotykovými HD displeji, ergonomickým Continuity UI a robustním plně kovovým šasi. Mixážní pulty řady SQ přinesli do světa kompaktních „digitálů“ funkce a vlastnosti velkoformátových pultů a „velkou čtveřici“ doplňuje řada Qu, která nalezla využití ve všech místech, kde hraje hudba a stala se tak nenásilně novým průmyslovým standardem ve své kategorii.

Analogové mixážní pulty

Odkaz značky Allen & Heath na trhu analogových mixpultů je formován vysokou odolností a zvukovou kvalitou legendárních řad GL a MixWizard. Z dnešního pohledu jsou právě miniaturní mixpulty ZEDi přímým nástupce výše zmíněných řad. Analogové kompaktní mixpulty s integrovaným USB rozhraním řady ZEDi přináší plnohodnotnou alternativu v moři polovičních a plastových náhražek.

 

XONE DJ

V kategorii klubových mixážních pultů představuje Xone:92 nejdéle vyráběný riderový pult na světě. Od svého uvedení na trh v roce 2003 představuje přirozenou volbou nejznámějších světových DJs a klubů. Xone:96 je nástupcem legendy a přináší dlouho očekávanou digitální konektivitu a další vylepšení.

 


Technologie pro pevné instalace

Značka Allen & Heath vyvíjí produkty pro instalace z půlky devadesátých let tohoto století a rozšiřuje vysokou kvalitu a spolehlivost o zcela nová prostředí jako jsou banky, výletní lodě, restaurace, hotely, kostely, konferenční sály a další místa k setkávání lidí a komunikaci. V roce 2020 byl uveden na trh instalační maticový audioprocessor AHM-64, který je doplněn rozsáhlým arsenálem škálovatelného I/O příslušenství a produkty s Dante konektivitou.

„Jsme hrdí na to, že všechny naše mixážní pulty a systémy navrhujeme a vyvíjíme v naší centrále v britském Cornwallu, výroba pak částečně probíhá ve Velké Británii a z části v Číně. Veškeré postupy firmy jsou podmíněny prací našeho vývojového týmu a s využitím těch nejlepších technologií a materiálů umožňujeme našim klientům přehlednou a spolehlivou workflow. Spousta klíčových členů Allen & Heath týmu jsou zvukaři s mnoholetou praxí a naše síť předních profesionálů v oblasti audia nám svou zpětnou vazbou napomáhá ve zdokonalování a uspokojení přání našich zákazníků. Jedním ze základních kamenů naší firmy je společná vášeň pro dokonalé a to jak v analogovém, tak i digitálním světě. Díky věrnosti a spolehlivosti našich FX emulací se nám dostalo chvály i od těch nejvybranějších uší na hudební scéně.“

„Od toho nejmenšího modelu ZED-6 po ten největší systém dLive jsou všechny mixážní pulty s logem Allen & Heath vyrobeny dle přísných norem kvality zvuku a výroby. S naším silným týmem a zatím nejširším sortimentem produktů, co jsme kdy měli se těšíme na vůdčí roli ve světě mixážní technologie v nadcházejících letech a desetiletí.“