ADAM Audio A7V

Kód: 344232
Novinka Sleva za více kusů
Značka: ADAM Audio
16 490 Kč / ks 13 628,10 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
aktivní studiový monitor s DSP, rozsah 41 Hz - 42 kHz, osazení 7" + X-ART, 110 + 20 W

Detailní informace

Detailní popis produktu


ADAM AUDIO přímo od výhradního dovozce

ADAM Audio A7V

Reprobox ADAM Audio A7V z řady A výrobce ADAM Audio představuje evolučního nástupce nejprodávanějšího, cenami ověnčeného reproboxu A7X. Dvoupásmový reprobox s šírokým kmitočtovým rozsahem 41 Hz až 42 kHz kombinuje nový 7" basový woofer vyrobený z MLM vláken (Multi-Layer Mineral) a přesný ručně vyrobený X-ART tweeter ADAM Audio. Technologie otočného zvukovodu HPS a možnosti nastavení založené na DSP vám umožní optimalizovat zvuk A7V pro konkrétní poslechový prostor a vaše zvukové preference. Pro mnoho umělců, mistrů zvuku a producentů bude reprobox ADAM Audio A7V v celé řadě A představovat pomyslnou třešničku na dortu.

Vlastnosti:
• HF: otočný X-ART tweeter + zvukovod HPS
• LF: 7" MLM woofer s 1" kmitací cívkou
• Kmitočtový rozsah: 41 Hz - 42 kHz; @ -6dB
• Maximální SPL: 105 dB; @ 1m
• AD převodník: 24-bit
• Interní vzorkovací kmitočet: 96 kHz
• Výkon zesilovače (RMS): 110 W (woofer) + 20 W (tweeter)
• Dělicí kmitočet : 2,8 kHz
• Příkon : 300 W max
• Analogový vstup (symetrický) : 1 x konektor XLR
• Analogový vstup (nesymetrický): 1 x konektor Cinch
• Hmotnost produktu: 9,5 kg
• Hmotnost balení : 11 kg
• Rozměry produktu: 337 x 200 x 220 mm
• Rozměry balení: 462 x 320 x 402 mm
• Napájecí napětí: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz

Doplňkové parametry

Kategorie: Studiové monitory
Záruka: 24
Hmotnost: 9.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma ADAM Audio byla založena v březnu 1999 a po celou dobu své existence se zabývá vývojem, výrobou a distribucí profesionálních referenčních reprosoustav.

Založení firmy souvisí s výškovým reproduktorem ART (Accelerating Ribbon Technology) který byl vyvinut na základě měniče Air Motion Transformer, který v roce 1960 vynalezl Oskar Heil.

MG_9932-1200x852

Na rozdíl od běžných reproduktorů s pístově kmitající membránou je zde zvuk vytvářen skládanou membránou, která rozpohybuje vzduch 4x rychleji, než tradiční měniče. Dosažené výsledky byly fascinující a poskytly dostatečný důvod pro další rozvoj.

Moderní materiály jako magnety ze vzácných zemin a membrány z vysokopevnostních fólií umožnily novou geometrii měniče a iniciovaly tak obrovský skok kupředu. Nové produkty vycházející z tohoto konstrukčního řešení vykazovaly úžasnou spolehlivost, výbornou vyzařovací charakteristiku, nízké zkreslení a vysokou účinnost. V souhrnu se jednalo o výrazný posun oproti tradiční technologii.

Nově vyvinutý vysokotónový reproduktor se stal ztělesněním transparentního, přesně definovaného a autentického zvuku, který je základní charakteristikou současných produktů firmy ADAM Audio. Výškový reproduktor ručně vyráběný a přísně testovaný v berlínské továrně je vzácnou vyjímkou v době automatizované masové produkce. Reprosoustavy ADAM vyráběné v Berlíně naplňují potřeby zvukových inženýrů i milovníků hudby po celém světě.

adam_audio_qc_3-1200x800

Tato technická inovace zároveň stanovila cíl mladé ambiciózní firmy – „znatelně a slyšitelně posunout standardy reprodukce zvuku“. A vskutku, Advanced Dynamic Audio Monitors (ADAM) okamžitě změnily hru na poli profesionálního monitoringu.

Od té doby došlo k zavedení dalších inovací:

- Princip X-ART byl aplikován i na středotónové pásmo.

- Technologie Impulse Coupling (IC) výrazně vylepšuje mechanické spojení reproduktorů s ozvučnicí.

Po deseti letech na trhu byl původní reproduktor ART od základu překonstruován a vznikl tak X-ART (eXtended Accelerated Ribbon Technology). Oproti svému předchůdci má X-ART širší kmitočtový rozsah a vyšší účinnost. Aby byl plně využit kmitočtový rozsah X-ART sahající až do 50 kHz, firma ADAM vyvinula vlastní zesilovač ve třídě AB s kmitočtovým rozsahem do 300 kHz, který výrazně vylepšil reprodukci zvuku. ADAM nyní nabízí řadu unikátních monitorů, které získávají nadšené recenze a uznání studiových mistrů zvuku na celém světě.

A7X_production_line-1200x846

S ohledem na množství zkušeností na trhu studiových monitorů firma ADAM Audio před několika lety vstoupila na trh HIFI. Bez ohledu n a tradiční propast mezi Pro Audio a HIFI domácí reprosoustavy ADAM sledovaly stálý cíl svých profesionálních příbuzných: reprodukce hudby by měla být na nejvyšší úrovní autenticity. Odhodlání pro nejlepší možný zvuk přineslo své ovoce. Během velmi krátké doby se domácí reprosoustavy ADAM staly synonymem pro nejvyšší standard highendového poslechu a našly si cestu k mnoha náročným HIFI a hudebním nadšencům na celé planetě.

adam_audio_production_hall_S3V-1200x800

Firma ADAM Audio má ve své berlínské továrně 70 zaměstnanců a v zahraničí ji zastupuje síť distributorů a dealerů ve více než 75 zemích. ADAM má pobočky v USA (New York City), Spojeném království (Londýn) a Číně (Peking). Rostoucí počet vyhlášených a prestižních studií na celém světě vlastní a používá ADAM. Množství nadšených tiskových recenzí a neustálý proud chvály na mnoha internetových fórech dokazují, že monitory ADAM patří mezi nejspolehlivější a nejžádanější dostupné nástroje pro oblast záznamu a produkce zvuku.

adam_audio_production_hall_production_team_new-1200x800