Představujeme Mackie ProDX

Firma Mackie představila zbrusu novou řadu ultrakompaktních digitálních mixů s plně bezdrátovým ovládáním - ProDX. Řada obsahuje dva modely: 4-kanálový ProDX4 a 8-kanálový ProDX8. S bezdrátovým ovládáním a streamingem, bohatým processingem a extrémně intuitivní ovládací aplikací pro iOS a Android™ přináší ProDX úžasné výhody digitálních mixů Mackie v kompaktnějším provedení, než kdy dříve.

Mixy ProDX spojují výhody digitální mixáže a ultrakompaktní formát optimální pro sólové umělce, malé kapely a společenské nebo firemní prostory, kde stačí menší počet kanálů. Oba mixy mají mikrofonní předzesilovače Mackie Wide-Z™ s konektory typu combo a umožňují snadné připojení mikrofonu, linky nebo nástroje bez nutnosti nastavování gainu. Ovládací aplikace MixerConnect™ uživatelům zpřístupňuje rozsáhlý processing, plné bezdrátové ovládání a možnost bezdrátového přehrávání hudby nebo playbackových stop z libovolného zařízení s Bluetooth®.

"Když interpreti a provozovatelé menších kulturních a komerčních prostorů vybírají kompaktní mix, často jim nezbude, než pořídit přístroj s omezenými možnostmi", komentuje situaci Ben Olswang, Senior Product Manager firmy Mackie. "S ProDX nabízíme bohatě vybavený digitální mix s rozsáhlým processingem, bezdrátovým ovládáním, streamingem přes Bluetooth a snadnou a přitom neuvěřitelně praktickou obsluhou z čelního panelu. Kombinace všech těchhle vlastností je dokonalá."

Mixy ProDX mají snadné hardwarové ovládání hlasitosti všech vstupů a výstupů pomocí jediného otočného knoflíku. To je ideální například pro restaurace, komerční prostory a zkušebny s velkým počtem laických uživatelů, kterým stačí jednoduché nastavení hlasitosti. Často navíc jde o stísněné nebo tlumeně osvětlené prostory.

Kromě rychlého hardwarového ovládání z čelního panelu umožňují mixy ProDX kompletní dálkové ovládání všech funkcí od EQ po efekty a presety; ovládací aplikace MixerConnect™ je přitom dostupná pro iOS i Android™. Mix tak může být skrytě umístěn na bezpečném místě, aniž by se zhoršily možnosti jeho ovládání. Interpreti si můžou přichytit svůj telefon na mikrofonní stojan a pro rychlé změny nastavení pak už není nutné přerušovat vystoupení a odbíhat k mixpultu. Oba modely mají integrovaný ovládací panel s praktickou možností odložit telefon nebo tablet tak, aby jeho sklon zaručoval optimální viditelnost.

Mixy ProDX obsahují všechny nástroje potřebné pro namixování skvělého zvuku. 3-pásmový EQ s přeladitelnými středy, filtrem pro odřezání hloubek a snadnou obsluhou. Kompresor umožňující bezproblémové dosažení profesionálního zvuku na každém kanálu. Efektový procesor s 16 skvěle znějícími efekty nabízí uživatelům třeba perfektní delay pro kytaru nebo reverb pro rozjasnění vokálu. Pro přesné doladění výsledného mixu slouží grafické EQ na všech výstupech. Nastavení mixu lze uložit a později vyvolat z paměti - tím se výrazně urychlí zvukové zkoušky a nastavování aparátu.

Mixy ProDX jsou vybaveny všemi vstupy a výstupy potřebnými pro typické menší aplikace. ProDX4 má dva předzesilovače Wide-Z™, stereofonní linkový vstup s 1/8" jackem pro připojení přehrávačů, stereofonní výstup s konektory TRS, jeden výstup Aux s konektorem TRS pro odposlechový monitor nebo přídavnou zónu a sluchátkový výstup. Model ProDX8 má 6 mikrofonních předzesilovačů a navíc druhý výstup Aux.

"S nadšením představujeme uživatelům nový, úžasný, všestranný a kompaktní mix", říká Olswang. "Řada ProDX přináší digitální mixy s rozsáhlými možnostmi, stejně snadnou obsluhou jako u analogových pultů a neuvěřitelnou cenou, optimální pro sólové interprety, malé kapely a komerční aplikace."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení