Moduly Powersoft

Do naší nabídky jsme zařadili špičkové moduly zesilovačů předního italského výrobce Powersoft, které jsou určeny ke stavbě aktivních reproboxů. V sortimentu jsou nyní kompletní moduly včetně všech konektorů, DSP a hliníkového panelu, který slouží k uchycení všech komponent a zároveň jako pasivní chladič zesilovače.

Základní řadou jsou kity řady D-cell které jsou plně integrovaným, cenově dostupným řešením. Nabízí dva modely (2 a 4 kanály zesilovače) včetně DSP-L až se třemi procesovanými výstupy. Toto DSP je programovatelné pomocí Dcell programming boardu s USB v kombinaci se software Armonia Pro Audio Suite nebo SigmaStudio. Kompletní konfiguraci DSP vytvořenou v Armonii přímo pro Váš reprobox, včetně 3 alternativních presetů, nahrajete do modulu a následně můžete presety přepínat tlačítkem na zadním panelu.

Pro výkonné dvoupásmové systémy s 8 ohm reproduktory představuje ideální volbu integrovaný modul LiteMod HV, který je vybavený procesorem DSP-L, s extrémně jednoduchým programováním přímo přes integorvané USB, bez nutnosti použití dalšího HW. Programování probíhá pomocí Armonia Pro Audio Suite a je opět možné mezi 4 presety přepínat přímo tlačítkem na modulu.

Nejvyšší řada modulů Digimod je navržena modulárně a je tedy možné kombinovat různé DSP desky (DSP-D, DSP-L, DSP-4) s různými moduly zesilovačů. Moduly DigiMod 500 a DigiMod 1000 jsou navržené tak, aby jejich zdroj mohl napájet přídavný modul DigiMod 1000 NPS (bez zdroje). Procesor DSP-D přitom poskytuje 4 výstupy DSP a je tedy možné takto vytvářet 3 až 4 kanálová řešení. Pro programování DSP-D je třeba USB-RS485 převodník a je prováděno opět v Armonia Pro Audio Suite nebo pomocí HW+SW platformy SigmaStudio.

Modul DigiMod 3004PFC je již v základu 4 kanálový, přičemž po zmůstkování je ideální pro vysoce výkonné subwoofer systémy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení