Moduly Powersoft

Do naší nabídky jsme zařadili špičkové moduly zesilovačů předního italského výrobce Powersoft, které jsou určeny ke stavbě aktivních reproboxů. V sortimentu jsou nyní kompletní moduly včetně všech konektorů, DSP a hliníkového panelu, který slouží k uchycení všech komponent a zároveň jako pasivní chladič zesilovače.

Základní řadou jsou kity řady D-cell které jsou plně integrovaným, cenově dostupným řešením. Nabízí dva modely (2 a 4 kanály zesilovače) včetně DSP-L až se třemi procesovanými výstupy. Toto DSP je programovatelné pomocí Dcell programming boardu s USB v kombinaci se software Armonia Pro Audio Suite nebo SigmaStudio. Kompletní konfiguraci DSP vytvořenou v Armonii přímo pro Váš reprobox, včetně 3 alternativních presetů, nahrajete do modulu a následně můžete presety přepínat tlačítkem na zadním panelu.

Pro výkonné dvoupásmové systémy s 8 ohm reproduktory představuje ideální volbu integrovaný modul LiteMod HV, který je vybavený procesorem DSP-L, s extrémně jednoduchým programováním přímo přes integorvané USB, bez nutnosti použití dalšího HW. Programování probíhá pomocí Armonia Pro Audio Suite a je opět možné mezi 4 presety přepínat přímo tlačítkem na modulu.

Nejvyšší řada modulů Digimod je navržena modulárně a je tedy možné kombinovat různé DSP desky (DSP-D, DSP-L, DSP-4) s různými moduly zesilovačů. Moduly DigiMod 500 a DigiMod 1000 jsou navržené tak, aby jejich zdroj mohl napájet přídavný modul DigiMod 1000 NPS (bez zdroje). Procesor DSP-D přitom poskytuje 4 výstupy DSP a je tedy možné takto vytvářet 3 až 4 kanálová řešení. Pro programování DSP-D je třeba USB-RS485 převodník a je prováděno opět v Armonia Pro Audio Suite nebo pomocí HW+SW platformy SigmaStudio.

Modul DigiMod 3004PFC je již v základu 4 kanálový, přičemž po zmůstkování je ideální pro vysoce výkonné subwoofer systémy.