Nová verze Softwaru Armonía Pro Audio Suite

Poslední verze neustále se rozvíjejícího programu Armonía Pro Audio Suite 2.7.0, určeného pro ovládání a monitorování zesilovačů firmy Powersoft, přináší řadu nových vlastností a DSP funkcí.

Update, dostupný ke stažení, zahrnuje nový formát souborů s reproduktorovými presety v.2 (.spk2). Tento soubor lze zkopírovat přímo z USB flash disku do zesilovačů X Series a potom ho na požadovaných kanálech vyvolat přes rozhraní WebApp.

Zesilovače X Series a Ottocanali DSP+D mohou nyní fungovat jako plně konfigurovatelné zdroje Dante s možností streamovaného výstupu osmi signálů volitelně odebíraných před nebo za DSP. V komplexních instalacích již nejsou potřeba samostatné převodníky z analogového signálu na Dante a DSP processing je možné snadno monitorovat nezávislými měřicími programy jako například Smaart v.7. Monitorování reproduktorů se nyní dostává na vyšší úroveň díky nově implementovanému měření impedanční charakteristiky v reálném čase s možnostmi uložení v nových reproduktorových presetech ve formátu spk2 a porovnání s referenční křivkou.
Zesilovače X Series a Ottocanali DSP+D jsou nyní vybaveny novými RMS a Peak limitéry s funkcí Frequency-Shaping v řídicí cestě. To otevírá nové možnosti vylepšení ochrany i funkce reproduktorů. Frequency-Shaping tvoří spolu s Live Impedance Monitoring neodolatelnou kombinaci, která z reproduktorů bezpečně dostane ještě vyšší SPL.

Celý komunikační protokol byl kompletně přepsán a zdokonalen. Odeslání tisíců paramentů nyní trvá zlomek vteřiny, takže práce s X Series a Ottocanali DSP+D je bleskurychlá. S nejnovějším firmwarem je tak odezva na equalizaci Advanced Groups Raised Cosine rychlejší než kdy dřív a hlavně synchronizovaná na všech kanálech.

Nová verze programu Armonia má zlepšenou funkčnost kromě X Series a Ottocanali i pro M-Drive a DSP 4 + IPALMOD.
S novou verzí Armonía Pro Audio Suite 2.7.0 Powersoft zároveň přichází s plnou online podporou pro uživatele programu Armonia. Tento užitečný a plně dostupný nástroj umožňuje uživatelům řešit problémy za libovolných okolností.
Vydání Armonía Pro Audio Suite 2.7.0 zároveň koresponduje s novým firmware pro zesilovače X Series a Ottocanali DSP+D.

Nové vlastnosti programu:

- Nová záložka Live Impedance ve výstupní sekci
- Nový vnitřní výstupní routing Dante (8 výstupních kanálů Dante plně konfigurovatelných z programu Armonia)
- Nová funkce Frequency-Shaping pro RMS a Peak limitéry.
- Nová LED animace v průběhu bootování a upgrade firmware.
- LED indikace typu síťového napájení: modrá - jednofázové, červená - dvoufázové, bílá - třífázové.
- Nový styl WebApp
- Záložka WebApp MAINS ukazuje fáze síťového napájení
- Vylepšená funkčnost a odezva filtrů (synchronizovaná ve všech kanálech)
- Ovládací protokol pro prostředí jiných výrobců: přidán povel "Save as"
- Ovládací protokol pro prostředí jiných výrobců: přidána GPO stavová informace pro Ottocanali DSP+D
- Ovládací protokol pro prostředí jiných výrobců: oprava komunikace s X4

Program Armonia a firmware pro Ottocanali lze stáhnout na Powersoft Armonía Forum. Firmware pro X Series je možné stáhnout na novém fóru určeném výhradně pro uživatele X Series.
Fórum kromě aktualizací firmware nabízí také informace o všech novinkách týkajících se zesilovačů X Series, přímou podporu od inženýrů firmy Powersoft a možnost podávat návrhy na nové funkce, probírat různé nápady a sdílet reproduktorové presety s dalšími uživateli.

Upozornění: Před updatem Armonía Pro audio suite je nutné nainstalovat nejnovější firmware pro váš zesilovač. Ke stažení zde.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení