Nová verze Softwaru Armonía Pro Audio Suite

Poslední verze neustále se rozvíjejícího programu Armonía Pro Audio Suite 2.7.0, určeného pro ovládání a monitorování zesilovačů firmy Powersoft, přináší řadu nových vlastností a DSP funkcí.

Update, dostupný ke stažení, zahrnuje nový formát souborů s reproduktorovými presety v.2 (.spk2). Tento soubor lze zkopírovat přímo z USB flash disku do zesilovačů X Series a potom ho na požadovaných kanálech vyvolat přes rozhraní WebApp.

Zesilovače X Series a Ottocanali DSP+D mohou nyní fungovat jako plně konfigurovatelné zdroje Dante s možností streamovaného výstupu osmi signálů volitelně odebíraných před nebo za DSP. V komplexních instalacích již nejsou potřeba samostatné převodníky z analogového signálu na Dante a DSP processing je možné snadno monitorovat nezávislými měřicími programy jako například Smaart v.7. Monitorování reproduktorů se nyní dostává na vyšší úroveň díky nově implementovanému měření impedanční charakteristiky v reálném čase s možnostmi uložení v nových reproduktorových presetech ve formátu spk2 a porovnání s referenční křivkou.
Zesilovače X Series a Ottocanali DSP+D jsou nyní vybaveny novými RMS a Peak limitéry s funkcí Frequency-Shaping v řídicí cestě. To otevírá nové možnosti vylepšení ochrany i funkce reproduktorů. Frequency-Shaping tvoří spolu s Live Impedance Monitoring neodolatelnou kombinaci, která z reproduktorů bezpečně dostane ještě vyšší SPL.

 

Celý komunikační protokol byl kompletně přepsán a zdokonalen. Odeslání tisíců paramentů nyní trvá zlomek vteřiny, takže práce s X Series a Ottocanali DSP+D je bleskurychlá. S nejnovějším firmwarem je tak odezva na equalizaci Advanced Groups Raised Cosine rychlejší než kdy dřív a hlavně synchronizovaná na všech kanálech.

Nová verze programu Armonia má zlepšenou funkčnost kromě X Series a Ottocanali i pro M-Drive a DSP 4 + IPALMOD.
S novou verzí Armonía Pro Audio Suite 2.7.0 Powersoft zároveň přichází s plnou online podporou pro uživatele programu Armonia. Tento užitečný a plně dostupný nástroj umožňuje uživatelům řešit problémy za libovolných okolností.
Vydání Armonía Pro Audio Suite 2.7.0 zároveň koresponduje s novým firmware pro zesilovače X Series a Ottocanali DSP+D.

 

Nové vlastnosti programu:

- Nová záložka Live Impedance ve výstupní sekci
- Nový vnitřní výstupní routing Dante (8 výstupních kanálů Dante plně konfigurovatelných z programu Armonia)
- Nová funkce Frequency-Shaping pro RMS a Peak limitéry.
- Nová LED animace v průběhu bootování a upgrade firmware.
- LED indikace typu síťového napájení: modrá - jednofázové, červená - dvoufázové, bílá - třífázové.
- Nový styl WebApp
- Záložka WebApp MAINS ukazuje fáze síťového napájení
- Vylepšená funkčnost a odezva filtrů (synchronizovaná ve všech kanálech)
- Ovládací protokol pro prostředí jiných výrobců: přidán povel "Save as"
- Ovládací protokol pro prostředí jiných výrobců: přidána GPO stavová informace pro Ottocanali DSP+D
- Ovládací protokol pro prostředí jiných výrobců: oprava komunikace s X4

Program Armonia a firmware pro Ottocanali lze stáhnout na Powersoft Armonía Forum. Firmware pro X Series je možné stáhnout na novém fóru určeném výhradně pro uživatele X Series.
Fórum kromě aktualizací firmware nabízí také informace o všech novinkách týkajících se zesilovačů X Series, přímou podporu od inženýrů firmy Powersoft a možnost podávat návrhy na nové funkce, probírat různé nápady a sdílet reproduktorové presety s dalšími uživateli.

Upozornění: Před updatem Armonía Pro audio suite je nutné nainstalovat nejnovější firmware pro váš zesilovač. Ke stažení zde.

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy