Nové instalační zónové mixy Allen&Heath GR 3 a GR 4

Allen & Heath představuje dva nové instalační mixpulty GR3 a GR4 navržené pro jednoduché avšak komplexní řízení distribuce hudby a hlášení do více ozvučovaných zón v barech, restauracích, obchodech nebo sportovních zařízeních. Pulty GR3 a GR4 mají bohaté možnosti nastavení a jsou ideální pro aplikace s více zdroji signálu, které vyžadují specifické nastavení priorit.
Oba pulty zabírají v racku prostor 1RU, jsou osazeny mikrofonním vstupem na předním panelu pro pohotové zprovoznění mimořádných hlášení a lze je ovládat pomocí volitelných dálkových ovladačů.

Inovativní možnost selektivního zpřístupnění ovládacích prvků umožňuje správci zařízení nastavit, které ovládací prvky budou přístupné pro každodenní použití.

GR3 má dva mikrofonní vstupy a dva stereo vstupy, a GR4 má čtyři mikrofonní vstupy, čtyři stereo vstupy a navíc konektor Jack 3,5mm na předním panelu pro připojení přenosných zdrojů, jako je iPod. Obě jednotky mají 2 stereo výstupy, GR4 navíc další 2 mono výstupy.

 

Do zóny 1 a 2 lze nastavit individuální mixy ze všech vstupů. Pro konfiguraci mixů pro zóny 3 a 4 existuje více možností díky přepínači stereo/mono. Na všech mikrofonních vstupech lze ovládat Gain a 2 pásmový ekvalizér. Na výstupech 1 a 2 lze ovládat 2 pásmový ekvalizér. Je k dispozici více pracovních režimů: primární a sekundární s funkcí potlačení hudby při hlášení (lze nastavit velikost útlumu a časy Hold a Release), režim nouzový a režim Juke Box.

 

Lze připojit až dva dálkové ovladače PL-14, případně další analogové dálkové ovladače a začlenit zařízení do systému s alarmem, požární signalizací apod.

 

Ian Thomas, specialista Allen&Heath pro instalace říká:
"Pulty GR3 a GR4 rozšiřují naší úspěšnou řadu analogových instalačních mixpultů GR, populární díky své nekompromisní kvalitě zvuku i konstrukce u instalačních firem po celém světě, přičemž přinášejí vylepšené rozhraní, pečlivě vybrané funkce a velmi konkurenceschopnou cenu."

 

Mix


Individuální mix a volitelné ovládání všech vstupů ve vztahu k zónám Z1 a Z2

Dynamika


Zisk a dvoupásmový ekvalizér na všech mikrofonních vstupech s přídavným dvoupásmovým ekvalizérem na výstupech Z1 a Z2

Režim primárního mikrofonu


V případě detekce přítomnosti audio signálu na kanálu MIC1 dojde ke snížení hlasitosti podkresové hudby na přednastavenou úroveň během celého hlášení, mikrofony MIC 2-4 jsou ztlumeny úplně. Priorita MIC1 je označena pomalým LED blikáním.

Potenciometry pro nastavení zisku a hlasitosti lze z důvodu neautorizované obsluhy vyjmout a uzavřít krytkou (Krytky jsou součástí balení)

Volitelné režimy pro instalace zahrnují:

• režimy pro volbu primárního a sekundárního mikrofonu
• Ideální pro vytvoření priority pro mikrofonní kanály z důvodu snadného prolínání hlášení
• režim pro alarm
• Pro použití se systémy třetích stran v nouzových situacích. Ztlumí všechny vstupy kromě MIC1.
• režim Juke box
• Umožňuje vytvoření priority pro připravená hlášení a programová sdělení (např. sportovní kanály).

Pokročilé vlastnosti


Po vstupu do programovacího režimu lze nakonfigurovat následující parametry:

• Ducker attenuation
• Ducker hold time
• Ducker release time
• Music crossfade time
• Jukebox hold time
• Jukebox release time

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení