Serato příchází na trh s novou aplikací PYRO

Serato PYRO je hudební aplikace určená pro iOS zařízení a představuje řešení pro všechny uživatele využívající iTunes a Spotify. Po stažení a spuštění aplikace, se automaticky synchronizují knihovny iTunes a Spotify s PYRO a nastaví vhodné playlisty. Skladby můžete pak mezi sebou libovolně přesouvat nebo mazat dle chuti. Do této doby se ale zdá, že se jedná jen o další přehrávač hudby, ale není tomu tak. PYRO pro svou funkci využívá po 17 let vyvíjené Serato produkty jako jsou Pitch'n'Time, Scratch Live a Serato DJ, které u skladeb v playlistu automaticky synchronizují tempo a dělají přechody mezi skladbami za Vás. Vy si tak můžete v klidu poslouchat hudbu bez přestávek a užívat si volnočasových aktivit. Pokud se skladby v playlistu vyčerpají, aplikace automaticky vyhledá žánrově podobné a mixuje je dále mezi sebou.

Aplikace je zdarma ke stažení na Apple Store a Serato avizuje, že v následujících verzích přibydou vylepšení a různé efekty.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení