Nová řada RCF ART 9

RCF_ART_header

Pečlivý vývoj, prémiové komponenty a hlavně historický odkaz nejprodávanější produktové řady značky RCF přináší ART 9, novou modelovou řadu aktivních reproboxů, které svou flexibilitou vynikají v různých scénářích použití od pódiových monitorů, satelitních sestav (se subwooferem) a v roli hlavního PA.

Aktivní reproboxy ART 9 kombinují výkon s technologickou inovací a spolehlivostí. Oproti svým předchůdcům přináší ještě kultivovanější přednes – pro stage, exteriéry i pevné instalace.

ART_9_prehled_rady

Řada RCF ART je milníkem na trhu s ozvučovací technikou. Představuje jeden z prvních přenosných aktivních reproboxů v plastovém kompozitním skeletu, který od prvního modelu vyniká bezkonkurenční kvalitou přednesu a vysokými výkony. Jeho uvedením na trh v roce 1996 zaručilo značce RCF silnou pozici mezi předními světovými výrobci aktivních reproboxů.

zesilovac_art_9

Modul zesilovače je o 50% výkonější než u předchozích modelů a přináší tak dostatečný headroom s přesnou reprodukcí transientů, rychlým nástupem (attack) a nízkou tepelnou ztrátou.

Energetická účinnost systému umožnila vynechat v konstrukci zesilovače ventilátory, tepelná výměna probíhá pasivně přes hliníkový panel na zadní straně modulu. Zesilovač a kompletní elektronika s DSP jsou pevně uchyceny na vnitřní rám skeletu reproboxu a dohromady tvoří konstrukčně robustní celek. Vstupní obvody se vyznačují nízkým harmonickým zkreslením a jednotlivé měniče chrání pokročilý limitér, který zachovává skutečný charakter vstupního signálu u všech úrovní hlasitosti. Veškeré zesilovače řady ART 9 splňují bezpečnostní normu EN62368-1 a mají spínané zdroje, reprobox má i proto velice nízkou hmotnost.

drivery_RCF_ART 

Lehké a výkonné drivery z továrny RCF jsou referencí pro dobrý zvuk. Veškeré měniče a jejich komponenty byly navrženy a vyrobeny v Itálii.

Nový kompresní 1,75‘‘ driver s Polyamid-Kaptonovou membránou využívá novou technologii lepení společně s důmyslným žebrováním a je tak 10x odolnější než předchozí modely. Přepracován byl také fázový korektor, který zvyšuje celkovou přesnost driveru.

*RCF ART 935-A, RCF ART 932-A a RCF ART 945-A mají titan/neodymové drivery

RCF_woofer_ART9

Konstrukce basového reproduktoru přináší vyšší stabilitu během vysokých výkonů, svou pevností si zachovává nízké harmonické zkreslení a použité materiály optimalizují tepelnou výměnu. Přísná výstupní kontrola v továrně RCF zahrnuje 200 hodin testování pod umělou zátěží, v reproboxech ART naleznete pouze odolné a kvalitní komponenty.

 

                                               ART 945-A            ART 935-A           ART 915-A          ART 932-A         ART 912-A       ART 910-A

PREHLED_Rady_ART9

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení