Nová řada RCF ART 9

RCF_ART_header

Pečlivý vývoj, prémiové komponenty a hlavně historický odkaz nejprodávanější produktové řady značky RCF přináší ART 9, novou modelovou řadu aktivních reproboxů, které svou flexibilitou vynikají v různých scénářích použití od pódiových monitorů, satelitních sestav (se subwooferem) a v roli hlavního PA.

Aktivní reproboxy ART 9 kombinují výkon s technologickou inovací a spolehlivostí. Oproti svým předchůdcům přináší ještě kultivovanější přednes – pro stage, exteriéry i pevné instalace.

ART_9_prehled_rady

Řada RCF ART je milníkem na trhu s ozvučovací technikou. Představuje jeden z prvních přenosných aktivních reproboxů v plastovém kompozitním skeletu, který od prvního modelu vyniká bezkonkurenční kvalitou přednesu a vysokými výkony. Jeho uvedením na trh v roce 1996 zaručilo značce RCF silnou pozici mezi předními světovými výrobci aktivních reproboxů.

zesilovac_art_9

Modul zesilovače je o 50% výkonější než u předchozích modelů a přináší tak dostatečný headroom s přesnou reprodukcí transientů, rychlým nástupem (attack) a nízkou tepelnou ztrátou.

Energetická účinnost systému umožnila vynechat v konstrukci zesilovače ventilátory, tepelná výměna probíhá pasivně přes hliníkový panel na zadní straně modulu. Zesilovač a kompletní elektronika s DSP jsou pevně uchyceny na vnitřní rám skeletu reproboxu a dohromady tvoří konstrukčně robustní celek. Vstupní obvody se vyznačují nízkým harmonickým zkreslením a jednotlivé měniče chrání pokročilý limitér, který zachovává skutečný charakter vstupního signálu u všech úrovní hlasitosti. Veškeré zesilovače řady ART 9 splňují bezpečnostní normu EN62368-1 a mají spínané zdroje, reprobox má i proto velice nízkou hmotnost.

drivery_RCF_ART 

Lehké a výkonné drivery z továrny RCF jsou referencí pro dobrý zvuk. Veškeré měniče a jejich komponenty byly navrženy a vyrobeny v Itálii.

Nový kompresní 1,75‘‘ driver s Polyamid-Kaptonovou membránou využívá novou technologii lepení společně s důmyslným žebrováním a je tak 10x odolnější než předchozí modely. Přepracován byl také fázový korektor, který zvyšuje celkovou přesnost driveru.

*RCF ART 935-A, RCF ART 932-A a RCF ART 945-A mají titan/neodymové drivery

RCF_woofer_ART9

Konstrukce basového reproduktoru přináší vyšší stabilitu během vysokých výkonů, svou pevností si zachovává nízké harmonické zkreslení a použité materiály optimalizují tepelnou výměnu. Přísná výstupní kontrola v továrně RCF zahrnuje 200 hodin testování pod umělou zátěží, v reproboxech ART naleznete pouze odolné a kvalitní komponenty.

 

                                               ART 945-A            ART 935-A           ART 915-A          ART 932-A         ART 912-A       ART 910-A

PREHLED_Rady_ART9

 

 

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, Gafa páskakonektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy