Back to school with ADAM Audio vol. 3

banner_siroky_AATMH
 
U příležitosti čerstvě zahájeného nového roku 2022 bychom Vás chtěli pozvat na workshop se zaměřením na produkční postupy pro tvorbu téměř libovolného stylu elektronické taneční hudby.
 
Workshop se uskuteční 27.1. 2022 v 16:30 se závěrem v 19:00 v pražském DEMO roomu PRODANCE. Účast na workshopu je zdarma a dokonce bude možné po registraci a účasti na workshopu vyhrát dárek.
 
☛ ☛ ☛ Registrace na workshop ZDE: http://eepurl.com/g_XO45 ☚ ☚ ☚
Hlavním vázacím prvkem workshopu bude DAW software Ableton live.
 
Na úvod odhlalíme tajuplná zákoutí panelu pro nastavení latence a jeho základní optimalizace na práci. V návaznosti budeme probírat periferie jako jsou syntenzátory a bicí automaty, u kterých vysvětlíme výhody během tvorby groove a nápadů a samozřejmě jejich zapojení do efektivních produkčních postupů.
Jedním z klíčů k úspěchu je především spolehlivý monitoring. Probereme základní fyzikálními principy, vysvětlíme si koncepce zvolených studiových monitorů.
 
118395909_3591889650841813_7527041647662384721_n
 
Basové linky jsou alfa omega funkčního tracku nebo livesetu. Rozkrájíme tento sendvič a vrstvu po vrstvě ukážeme jak tyto nejlépe "nalepit" na kopák k vytvoření harmonického celku.
 
Workshop má na starosti náš kolega Tomáš Haberland, který má kromě práce v PRODANCE četné zkušenosti s různými tvůrčími procesy během produkce, vinylových desek a taneční elektroniky s techno projekty Tribal Engineers, SnowKrash, TmH Tranzit a školou produkce 7Loops Academy.
Akce je bez věkového omezení a rádi bychom přivítali i mladší producenty, DJs a hudebníky, kteří si chtějí zábavnou formou rozšířit technické znalosti.
Akce proběhne v souladu s platnými epidemiologickými pravidly.