Back to school with ADAM Audio vol. 3

 
U příležitosti čerstvě zahájeného nového roku 2022 bychom Vás chtěli pozvat na workshop se zaměřením na produkční postupy pro tvorbu téměř libovolného stylu elektronické taneční hudby.
 
Workshop se uskuteční 27.1. 2022 v 16:30 se závěrem v 19:00 v pražském DEMO roomu PRODANCE. Účast na workshopu je zdarma a dokonce bude možné po registraci a účasti na workshopu vyhrát dárek.
 
☛ ☛ ☛ Registrace na workshop ZDE: http://eepurl.com/g_XO45 ☚ ☚ ☚
Hlavním vázacím prvkem workshopu bude DAW software Ableton live.
 
Na úvod odhlalíme tajuplná zákoutí panelu pro nastavení latence a jeho základní optimalizace na práci. V návaznosti budeme probírat periferie jako jsou syntenzátory a bicí automaty, u kterých vysvětlíme výhody během tvorby groove a nápadů a samozřejmě jejich zapojení do efektivních produkčních postupů.
Jedním z klíčů k úspěchu je především spolehlivý monitoring. Probereme základní fyzikálními principy, vysvětlíme si koncepce zvolených studiových monitorů.
 
118395909_3591889650841813_7527041647662384721_n
 
Basové linky jsou alfa omega funkčního tracku nebo livesetu. Rozkrájíme tento sendvič a vrstvu po vrstvě ukážeme jak tyto nejlépe "nalepit" na kopák k vytvoření harmonického celku.
 
Workshop má na starosti náš kolega Tomáš Haberland, který má kromě práce v PRODANCE četné zkušenosti s různými tvůrčími procesy během produkce, vinylových desek a taneční elektroniky s techno projekty Tribal Engineers, SnowKrash, TmH Tranzit a školou produkce 7Loops Academy.
Akce je bez věkového omezení a rádi bychom přivítali i mladší producenty, DJs a hudebníky, kteří si chtějí zábavnou formou rozšířit technické znalosti.
Akce proběhne v souladu s platnými epidemiologickými pravidly.
 

Za zmínku stojí že ADAM Audio nedávno představila jejich nové studiové monitory řady A do které patří:  A4VA77HA7VA8H SPEAKER AA8H SPEAKER B  Také doporučujeme podívat se na reproboxy řady T: T7VT5VT8V


adam_nadstandard

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení