Allen&Heath představuje novou nesmrtelnou klubovou klasiku: Xone:96

xone_96_prodance

Anglický výrobce mixážních pultů Allen&Heath (DJ) představuje nástupce své nesmrtelné analogové klubové klasiky – Xone:96.

Xone:96 je ultimativním nástrojem pro DJs, producenty a další umělce, kteří neustále posunují a propojují hranice mezi produkcí a performance. Xone:96 je postaven na stejných analogových obvodech jako jeho slavný předchůdce Xone:92, nově však přichází do hry také špičkové digitální zvukové rozhraní.

XONE_96_prodance_panel

Xone:96 je defacto Xone:92 mkII.“ Nadšeně vysvětluje David Morbey, senior product manager firmy Allen&Heath.

“Vybavili jsme nový mixpult téměř vším, co jsme od dlouholetých uživatelů “devadesátdvojky” slyšeli. Základem je samozřejmě detailní a velký zvuk typický pro celou Xone sérii a přepracovaný čtyřpásmový ekvalizér podpořený Xone:VCF filtry, nově obohacené o harmonickou distorzi CRUNCH."

crunch_xone96_prodance

Novým prvkem jsou dvě 32 bitové zvukové karty (24 kanálů, 96 kHz), v ceně zařízení je také licence pro DVS software Traktor Scratch.

soundcard_xone96_prodance(1)

Nyní můžete připojit úplně vše, co jste do tradičního mixážního pultu pro DJs neměli možnost připojit, tzn. od notebooku po gramofony, pedálové efekty, syntezátory a bicí automaty.

Xone:96 se vyznačuje důvěrným rozmístěním ovládacích prvků a pomáhá uživatelům dosáhnout individuálního zvukového projevu.

Naleznete zde 2 auxy pro externí efektové jednotky, 4 stereo vstupy s čtyřpásmovým ekvalizérem, 2 stereo vstupy s novým třípásmovým parametrickým ekvalizérem, 2 stereo returny a oddělený master insert pro compressory a další outboard.

CUE_xone_96

Unikátním prvkem je také druhý, zcela nezávislý systém odposlechu pro sluchátka, který je společně s dvojitým zvukovým rozhraním velice praktickým nástrojem pro hladké střídání DJs během back-to-back setů. Booth výstup je nově vybaven třípásmovým ekvalizérem a je tak možné přizpůsobit klubový odposlechový systém osobním zvukovým preferencím.

Umělci s komplexním, vícekanálovým hybridním setupem ocení snadné připojení svého notebooku pomocí jednoho USB portu.

 

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy