Allen&Heath představuje novou nesmrtelnou klubovou klasiku: Xone:96

xone_96_prodance

Anglický výrobce mixážních pultů Allen&Heath (DJ) představuje nástupce své nesmrtelné analogové klubové klasiky – Xone:96.

Xone:96 je ultimativním nástrojem pro DJs, producenty a další umělce, kteří neustále posunují a propojují hranice mezi produkcí a performance. Xone:96 je postaven na stejných analogových obvodech jako jeho slavný předchůdce Xone:92, nově však přichází do hry také špičkové digitální zvukové rozhraní.

XONE_96_prodance_panel

Xone:96 je defacto Xone:92 mkII.“ Nadšeně vysvětluje David Morbey, senior product manager firmy Allen&Heath.

“Vybavili jsme nový mixpult téměř vším, co jsme od dlouholetých uživatelů “devadesátdvojky” slyšeli. Základem je samozřejmě detailní a velký zvuk typický pro celou Xone sérii a přepracovaný čtyřpásmový ekvalizér podpořený Xone:VCF filtry, nově obohacené o harmonickou distorzi CRUNCH."

crunch_xone96_prodance

Novým prvkem jsou dvě 32 bitové zvukové karty (24 kanálů, 96 kHz), v ceně zařízení je také licence pro DVS software Traktor Scratch.

soundcard_xone96_prodance(1)

Nyní můžete připojit úplně vše, co jste do tradičního mixážního pultu pro DJs neměli možnost připojit, tzn. od notebooku po gramofony, pedálové efekty, syntezátory a bicí automaty.

Xone:96 se vyznačuje důvěrným rozmístěním ovládacích prvků a pomáhá uživatelům dosáhnout individuálního zvukového projevu.

Naleznete zde 2 auxy pro externí efektové jednotky, 4 stereo vstupy s čtyřpásmovým ekvalizérem, 2 stereo vstupy s novým třípásmovým parametrickým ekvalizérem, 2 stereo returny a oddělený master insert pro compressory a další outboard.

CUE_xone_96

Unikátním prvkem je také druhý, zcela nezávislý systém odposlechu pro sluchátka, který je společně s dvojitým zvukovým rozhraním velice praktickým nástrojem pro hladké střídání DJs během back-to-back setů. Booth výstup je nově vybaven třípásmovým ekvalizérem a je tak možné přizpůsobit klubový odposlechový systém osobním zvukovým preferencím.

Umělci s komplexním, vícekanálovým hybridním setupem ocení snadné připojení svého notebooku pomocí jednoho USB portu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení