Osobní přístup k odposlechům skrze aplikaci SQ4You

SQ_4You

Společnost Allen&Heath představila aplikaci pro ovládání monitorů a odposlechů v rámci digitálního mixážního systému SQ.

 

Aplikace SQ4You je kompatibilní na platformě iOS a Android.

 

Umožňuje simultánní provoz až 8 mobilních telefonů/tabletů a šetří práci zvukařům na akcích, kde je nutné obejít se bez pomocného monitorovacího zvukaře.

Uživatelské rozhraní aplikace je minimalistické a velice intuitivní. Na první pohled zaujmou 4 „řídící kotouče“, sloužící k ovládání 4 sběrnic, úrovně masteru a mute. Dvojité poklepání na sběrnici otevře přístup k podrobnější konfiguraci parametrů včetně zobrazení měřičů vstupní úrovně, send úrovně a stereo pan. Pro úplnou personalizaci pracovního prostředí je možné všechny groupy/skupiny přejmenovat, routing je jednoduše realizován zaškrtnutím checkboxu na jednotlivých kanálech.

Více na tomto odkazu

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy