XONE na Movement Electronic Music Festivalu 2016

allen_heath_xone_movement_festival_detroit_prodance_005

Jedním z lídrů na trhu s DJským vybavením je bezesporu anglický výrobce Allen & Heath. Produkty s označením XONE jsou k vidění na všech zásadních akcích po celém světě a jsou po dlouhá léta vyhledávány pro svoji zvukovou kvalitu, výborné zpracování, ale také nadčasovost a inovaci.

Požadavek na mixážní pulty XONE naleznete v nejednom rideru světově uznávaných producentů a DJů, kteří v kombinaci s CD playery, gramofony nebo MIDI kontrolery preferují především jejich vlajkové lodi XONE:92 nebo XONE:DB4.

Pokud pečlivě sledujete vývoj undergroundové taneční scény, nelze si využití těchto mixážních pultů, ale i například MIDI kontrolerů řady K nevšimnout. Jedním z dalších míst, kde byly mixážní pulty XONE použity, byl detroitský Movement Electronic Music Festival, o kterém jsme psali v nedávném článku.

Detroitský Movement Electronic Music Festivalu je jednou z nejvýznamnějších přehlídek elektronické taneční hudby ve Spojených státech. Tento svátek hudby se koná pravidelně již několik let a vrcholí posledním pondělím v květnu na tzv. Memorial Day (svátek, kterým si celá Amerika připomíná své padlé vojáky).

Prostřednictvím fotek v reportu můžete okusit tamní atmosféru a podívat se na vybavení jednotlivých scén, kde byly použity právě mixážní pulty XONE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení