XONE na Movement Electronic Music Festivalu 2016

allen_heath_xone_movement_festival_detroit_prodance_005

Jedním z lídrů na trhu s DJským vybavením je bezesporu anglický výrobce Allen & Heath. Produkty s označením XONE jsou k vidění na všech zásadních akcích po celém světě a jsou po dlouhá léta vyhledávány pro svoji zvukovou kvalitu, výborné zpracování, ale také nadčasovost a inovaci.

Požadavek na mixážní pulty XONE naleznete v nejednom rideru světově uznávaných producentů a DJů, kteří v kombinaci s CD playery, gramofony nebo MIDI kontrolery preferují především jejich vlajkové lodi XONE:92 nebo XONE:DB4.

Pokud pečlivě sledujete vývoj undergroundové taneční scény, nelze si využití těchto mixážních pultů, ale i například MIDI kontrolerů řady K nevšimnout. Jedním z dalších míst, kde byly mixážní pulty XONE použity, byl detroitský Movement Electronic Music Festival, o kterém jsme psali v nedávném článku.

Detroitský Movement Electronic Music Festivalu je jednou z nejvýznamnějších přehlídek elektronické taneční hudby ve Spojených státech. Tento svátek hudby se koná pravidelně již několik let a vrcholí posledním pondělím v květnu na tzv. Memorial Day (svátek, kterým si celá Amerika připomíná své padlé vojáky).

Prostřednictvím fotek v reportu můžete okusit tamní atmosféru a podívat se na vybavení jednotlivých scén, kde byly použity právě mixážní pulty XONE.

 

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy