XONE na Movement Electronic Music Festivalu 2016

Jedním z lídrů na trhu s DJským vybavením je bezesporu anglický výrobce Allen & Heath. Produkty s označením XONE jsou k vidění na všech zásadních akcích po celém světě a jsou po dlouhá léta vyhledávány pro svoji zvukovou kvalitu, výborné zpracování, ale také nadčasovost a inovaci.

Požadavek na mixážní pulty XONE naleznete v nejednom rideru světově uznávaných producentů a DJů, kteří v kombinaci s CD playery, gramofony nebo MIDI kontrolery preferují především jejich vlajkové lodi XONE:92 nebo XONE:DB4.

Pokud pečlivě sledujete vývoj undergroundové taneční scény, nelze si využití těchto mixážních pultů, ale i například MIDI kontrolerů řady K nevšimnout. Jedním z dalších míst, kde byly mixážní pulty XONE použity, byl detroitský Movement Electronic Music Festival, o kterém jsme psali v nedávném článku.

Detroitský Movement Electronic Music Festivalu je jednou z nejvýznamnějších přehlídek elektronické taneční hudby ve Spojených státech. Tento svátek hudby se koná pravidelně již několik let a vrcholí posledním pondělím v květnu na tzv. Memorial Day (svátek, kterým si celá Amerika připomíná své padlé vojáky).

Prostřednictvím fotek v reportu můžete okusit tamní atmosféru a podívat se na vybavení jednotlivých scén, kde byly použity právě mixážní pulty XONE.