Přenosný aktivní reprobox značky Denon Pro: Envoi

Envoi je první kompaktní a bateriemi napájený mobilní PA systém, který přináší profesionální úroveň zvuku na téměř libovolné místo.

Vestavěný akumulátor zvládne napájet integrovaný Class D zesilovač po dobu 12 hodin. Reprobox je osazený vysoce efektivním 10’’ středobasovým reproduktorem a jednopalcovým driverem s celkovým frekvenčním rozsahem napříč 55 ÷ 20 kHz pro plnohodnotnou reprodukci hudby i mluveného slova. Právě lidskému hlasu je zde přikládána vysoká priorita a proto je horní strana reproboxu Envoi vyhrazena pro příjmač (s jedním volným slotem pro další přijímací jednotku) a úložný prostor pro dva špičkové bezdrátové mikrofony (obsahem balení je jeden mikrofon) využívající 16 UHF kanálů s automatickým laděním vysílací frekvence zamezující kritickým výpadkům přenosu.

Další zásadní funkcí je bezdrátový přenos audiosignálu díky pokročilého Bluetooth prokolu verze 3.0., přenos lze nakonfigurovat jednoduše pomocí mobilního zařízení a na zadním panelu reproboxu se díky tomu nenachází nepraktické párovací tlačítko – vše probíhá skutečně bezdrátově.

Envoi představuje skutečně multifunkční zařízení, které lze řetězit pomocí 6,3 mm jack výstupu na zadní straně. Nezáleží na tom, zda potřebujete nazvučit svatbu, obchodní prezentaci, malou kapelu nebo rozšiřujete svůj kreativní prostor na vestibul podzemní dráhy - Envoi nabízí odpověď pro všechny zmíněné aplikace.

 

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy