Denon DJ SC5000M - Nový profesionální DJ přehrávač s motorizovaným talířem

SC5000M_PRIME_clanek(1)

Firma Denon DJ přichází s novinkou pro svou produktovou řadu Prime series, mediální přehrávač s motorizovaným talířem SC5000M.
Nový DJ přehrávač je postaven na rozhraní a hardwaru oceňovaného DJ přehrávače SC5000 Prime, který si získal velké množství uživatelů po celém světě.
Písmeno „M“ v produktovém kódu značí přítomnost DC motoru s rozlišením 3600 pozic na jednu otáčku a jedná se tak o doteď nejvyspělejší mechanismus v přehrávači svého druhu, který nás vrací zpátky do časů vinylových desek. Síla otáček a točivý moment je možné pomocí příslušných ovládacích prvků nastavit podle svých osobních preferencí.

sc5000_top_view

SC5000M přináší stejně tak jako „nemotorizovaný“ přehrávač SC5000 Prime taktilní uživatelské rozhraní v podobě 7‘‘ multi-dotykového HD displeje.
Pomocí podvědomě známých gest je možné přiblížit přesný moment ve skladbě, zobrazit waveformu a mnohem více.
Srdcem zařízení je vícejádrový procesor s dostatečnou výpočetní kapacitou pro analýzu vašich tracků v reálném čase přímo v přehrávači.
SC5000M navíc podporuje import Rekordbox databáze včetně cue pointů, hot cues a loopů.

Software Engine Prime vám navíc pomůže s konsolidací vaší existujících databází v Serato DJ, iTunes a Native Instruments Traktor.

sc5000M_prodance

Další ze zásadních funkcí, které SC5000M zdědil po svém protějšku SC5000 je algoritmus pro synchronizaci a zachování tóniny i během extrémních rychlostních změn. 8 padů s vizuální zpětnou vazbou slouží pro Hot Cues, juggling, remixing, loopy, rolly a slicer.
SC5000M je možné používat jako dva samostatné přehrávače díky dvou vrstvám. Každá z „vrstev“ má svůj vlastní audio výstup (24-bit/96kHz)
a podporuje tak „instant doubles“. Podporovány jsou veškeré nekomprimované formáty včetně FLAC, ALAC and WAV a samozřejmě i všechny populární, běžně používané komprimované hudební formáty.

Denon DJ vrací vášeň a kreativitu do strnulého světa DJ vybavení.

 Zaujala Vás značka DENON DJ? Podívejte se na širokou nabídku Dj vybavení od DENON DJ zde

Od DENON DJ Vám doporučujeme

DENON DJ PRIME 4

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy