Allen&Heath dLive a EAW Anna na Litoměřické letní filharmonii

anna_Litomerice

Víkend v Litoměřicích se nesl ve znamení jedinečného koncertu profesionálních hudebníků a místních pěveckých sborů pod širým nebem na Mírovém náměstí.

Sbory zde vystoupily společně se Severočeskou filharmonií Teplice a ukázaly veřejnosti Carminu Buranu, konkrétně kantátu německého skladatele Carla Orffa, složenou na motivy stejnojmenného souboru středověkých náboženských, satirických, moralistických, milostných a pijáckých básní a písní pocházejících z 11. až 13 století. Na pódiu se tak představilo zhruba 200 účinkujících.

leitmeritz

Pro tento delikátní typ akce byl firmou FORSOUND s.r.o. zvolen adaptivní systém Anna pro svůj detailní přednes a vysoké rozlišení. Systém zde byl v konfiguraci 4 modulů Anna a dvěma subwoofery Otto na každé straně. Jako hlavní digitální mixážní systém zde byl použit Allen&Heath dLive S5000 společně s MixRackem DM48.

litomerice_konfigurace

„V Litoměřicích úspěšně funguje řada pěveckých sborů, které dosahují vynikajících výsledků na domácím i na mezinárodním poli. Carmina Burana je příležitost, aby se veřejnosti představily společně, navíc s profesionálními hudebníky,“ uvedl místostarosta Litoměřic Karel Krejza, autor myšlenky nabídnout svým charakterem zcela mimořádnou kulturní akci, nad kterou převzalo záštitu Ministerstvo kultury ČR. Pořadatelem je město Litoměřice a Městská kulturní zařízení Litoměřice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení