Certifikace EN 54-16 rozšiřuje možnosti zesilovačů Powersoft

powersoft_EN54_prodance

Zesilovače Powersoft získaly certifikaci EN 54-16 pro použití v systémech veřejného ozvučení a evakuačního rozhlasu (PAVA). Evropský certifikát, který definuje kritéria pro výkon a testování ústředen pro hlasová výstražná zařízení (VACIE) v poplachových systémech budov, kde se používá akustický poplachový signál anebo hlášení. Aktuálně má certifikát rozšířená řada instalačních zesilovačů s modely Ottocanali, Quattrocanali, Duecanali a zesilovače řady X. Certifikace umožňuje širší použití zesilovačů Powersoft které lze nyní uplatnit jak v kulturních, tak bezpečnostních aplikacích. Certifikované zesilovače jsou kompatibilní se systémy VACIE jiných výrobců, takže upgrade zesilovačů nevyžaduje upgrade celého systému.

Výrobce Powersoft pořádá o hlasovém alarmu a normě EN 54 školení v angličtině a španělštině, kde je možno se dozvědět informace o vlastnostech zesilovačů, použitých technologiích a použití v aplikacích hlasového alarmu včetně souvisejících předpisů.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení