Zveme vás na workshop Back to school with ADAM Audio vol.3!

U příležitosti konce prázdnin bychom Vás chtěli pozvat na již tradiční čtvrtý díl workshopu se zaměřením na práci v oblíbeném softwaru Ableton live.
Workshop se uskuteční 31.8. 2022 v 16:30 se závěrem v 19:00 v pražském DEMO roomu PRODANCE.
 
adamaudio_tmh_workshop_prodance_male
 
Účast na workshopu je zdarma, pro účast je nutná registrace:
☛ ☛ ☛ Registrace na workshop ZDE: http://eepurl.com/g_XO45 ☚ ☚ ☚
 
Hlavním vázacím prvkem workshopu bude DAW software Ableton live, pracovat budeme na nových studiových monitorech ADAM Audio A7V, které si takto blíže představíme.
 
Dalšími tématy budou základní úpravy prostorové akustiky, úvod do softwaru SoundID od lotyšské firmy Sonarworks a odhalíme, kdy a proč potřebujeme ve studiu subwoofer.
V návaznosti budeme probírat oblíbené periferie jako jsou syntezátory a bicí automaty, u kterých vysvětlíme výhody během tvorby groove a nápadů a samozřejmě jejich zapojení do efektivních produkčních postupů.
Workshop má na starosti náš kolega Tomáš Haberland, který má kromě práce v PRODANCE četné zkušenosti s různými tvůrčími procesy během produkce, vinylových desek a taneční elektroniky s techno projekty Tribal Engineers, SnowKrash, TmH Tranzit a školou produkce 7Loops Academy.
Akce je bez věkového omezení a rádi bychom přivítali i mladší producenty, DJs a hudebníky, kteří si chtějí zábavnou formou rozšířit technické znalosti.