Záruka 5 let na zesilovače Powersoft

powersoft_5let_záruka

Italský výrobce prémiových zesilovačů Powersoft rozšiřuje svou stávající 4 letou záruku na rackové zesilovače o 12 měsíců. Pro zajištění prodloužené záruční doby je nutné zaregistrovat své produkty na webovém portálu MyPowersoft, který slouží také jako zákaznický účet a s tím přináší další uživatelské benefity.

Zároveň všichni zákazníci, kteří si do současnosti pořídili rackový zesilovač Powersoft mohou uplatnit výše uvedenou rozšířenou záruční dobu. Hlavní podmínkou je registrace sériového čísla do 23. dubna 2021.

Registrací dostanete přístup k historii vašeho zařízení a stav záruky. Uživatelé mohou využít přímé technické a obchodní podpory, podávat žádosti či sledovat průběh opravy. Mezi další takto přístupný obsah patří exkluzivní webináře s experty, nástroje Power-sharing a Comparison tools a další náhledy do světa zesilovačů Powersoft.

Hlavním cílem registrace je klid pro zákazníka. Majitelé produktů Powersoft jsou součástí silné globální uživatelské komunity, kterou podporujeme – a to od prvního dne zakoupení. Rozšíření záruky o rok se opírá a průmyslovou spolehlivost našich zesilovačů a reflektuje naši důvěru v naše produkty.“ Vysvětluje Lacopo Vannucchi, šéf zákaznické podpory Powersoft.

 

Registrujte své produkty přihlášením ZDE.

 

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK