Xone:92 Limited edition - Legenda slaví 20 let

xone_92_limitovana_edice_1

Allen & Heath oslavuje 20 let od uvedení svého legendárního mixážního pultu Xone:92 vydáním limitované edice Xone:92, která kombinuje původní design s moderními vylepšeními a přináší dosud nejlepší verzi této legendy mezi analogovými DJ mixy.

xone_92_limitovana_edice_2

Limitovaná edice vzdává hold původní rané sérii mixážních pultů Xone:92 se stříbrným horním panelem v retro stylu, který připomíná tolik oblíbené provedení z počátku 2000. Designérský tým Xone pečlivě sladil barvu limitované edice s jednou z nejstarších jednotek Xone:92. Oproti původnímu designu byla vylepšena čitelnost klíčových ovládacích prvků, pro maximální zážitek z fyzického kontaktu s mixpultem byly zapuštěny přepínače filtrů a zdokonalena ergonomie crossfaderu, který byl aktualizován na průmyslově oblíbený mini innoFADER Pro, přičemž jeho odezva odpovídá křivce původního crossfaderu Xone 92.

xone92_limited3_prodance

Phono předzesilovače byly vyladěny tak, aby z vašich přehrávačů a vinylů dostaly nejlepší možný zvukový výsledek. Pro limitovanou edici byly provedeny hodiny poslechových testů s cílem nastavit optimální RIAA křivku přizpůsobenou speciálně pro elektronickou hudbu a přinášející nebývalé detaily při přehrávání vinylů. Nově byla přidána funkce přizpůsobení změně audio zdroje pro DJe, kteří ve svých setech kombinují hraní z vinylu a digitálních médií.

Původní VCF filtr Xone:92 je od svého uvedení v roce 2004 stále etalonem a limitovaná edice jej ještě zdokonaluje. Aktualizovaný VCF filtr byl vylepšen, aby se zlepšilo jeho ovládání a zároveň si plně zachoval svůj legendární zvukový charakter. Vyznačuje se rafinovaným zúžením ovlivňovaného pásma a rozšířenou přesností nastavení kmitočtu díky optimalizované ovládací křivce, to vše bez ovlivnění oblíbeného zvuku filtru. Update filtračního obvodu zahrnuje rovněž tiché přepínání filtrů a vylepšenou rezonanci.

xone92_limited4_prodance

Nejen mixpult je zde uměleckým dílem, součástí balení je rovněž exkluzivní 12” umělecký tisk od The Worxlab vytištěný na prémiovém papíru archivní kvality s použitím profesionálního pigmentového inkoustu, ručně podepsaný a sériovým číslem označený Markem Settlem - umělcem a zakladatelem DJWORX a SKRATCHWORX, a přiložen je také ručně podepsaný a očíslovaný certifikát pravosti od The Worxlab.

xone92_limited5_prodance

S pouhými 920 celosvětově vyrobenými kusy je Xone:92 Limited Edition pro ty, kteří milují vinyly a analog, ultimátním sběratelským kouskem. Zadní panel každého mixpultu obsahuje speciálně navržený štítek s jedinečným sekvenčním sériovým číslem. Součástí balení je také přívěsek na klíče s gravírovaným sériovým číslem mixpultu.

xone92_limited6_prodance


Limitovaná edice Xone:92 je víc než jen oslava tohoto již klasického mixážního pultu. Je to pocta vášni umělců, kteří se v posledních dvou desetiletích věnovali práci s analogovými pult a tím udrželi Xone:92 v riderech světových festivalůa klubových nocí.

Vlastnosti:
• Plně analogové obvody a míchání
• 4 Phono/Line kanály + 2 Mic/Line kanály
• Optimalizované RIAA předzesilovače pro gramofony
• Přesný 4-pásmový ekvalizér
• Duální analogové filtry s tichým spínáním
• Vylepšené filtry Xone:VCF
• Vlastní innoFADER s precizní odezvou