Zveme Vás na DEMO 15

DEMO15_FB_event_header_clanek

Zveme Vás na PRODANCE DEMO 15!

REGISTRACE, které jsou povinné naleznete ZDE.

Po více než 5 letech se vracíme s energií a novou technikou, překonávajíce turbulentní období a výzvy, které nám přinesl světový pandemický scénář.

Připojte se k nám v neděli 26. 5. 2024 v amfiteátru letního kina Houštka Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, kde se odehraje již 15. ročník vaší oblíbené technické prezentace.
Počítejte s celodenním programem plným nových produktů a inovací.

Naše DEMO vám opět nabídne jedinečnou možnost být v přímém kontaktu se zvukovou technikou. Zažijte nejen živou kapelu, ale také si vyzkoušejte aktuální digitální mixážní systémy od ALLEN&HEATH a porovnejte si reproboxy od značek EAW, RCF, Megaton a Mackie.

Těšte se také na malou scénu s menšími aktivními reproboxy a DJ technikou od značek DENON DJ, RANE, Allen Heath a Technics. Po více než pěti letech jsme připraveni vás znovu přivítat a společně prozkoumat nejnovější trendy ve světě zvukové a světelné techniky.

Nenechte si ujít PRODANCE DEMO 15 – lehce odlišnou prezentaci techniky, kde můžete v reálných podmínkách a čase porovnávat přednes jednotlivých zvukových systémů.

Těšíme se na setkání s vámi v amfiteátru letního kina Houštka!