Screen Line 4-rent

Systém projekčních pláten a rámů Screen Line, které nalézají největší uplatnění v každodenním shonu produkčních firem, prošel inovativní změnou v klíčových konstrukčních složkách. Samotné napínání plátna do rámu, modulární charakter, nohy ve tvaru písmena T a obal opatřený kolečky jsou hlavními prvky, u kterých došlo k razantnímu vylepšení.

Všichni si určitě vybavujeme složité, pro naše prsty mnohdy až bolestivé napínání pomocí kovových, nýtovacích druků, které spolu s častým používáním způsobovaly mechanické poškození plátna. Nyní se celý proces urychluje pomocí netradiční gumové hrany s průřezem ve tvaru šipky, lemující elastické plátno. Pomocí přiloženého válečku je snadné jej šetrně nasunout do jedné ze tří drážek, umístěných ve struktuře rámu.
Základní konstrukce obsahuje 4 rohové segmenty s 270° otevíracím mechanismem a bezpečnostní pojistkou pro spojování s dalšími prvky sady. Každý z rohů o velikosti 91,5 x 122 cm společně tvoří základní sestavu ve formátu 244 x 183 cm. Hliník, představující základní zhotovovací materiál společně s ocelovými spoji tvoří spolehlivou stavbu pro náročné aplikace.

Jako volitelná možnost je k dispozici rozšíření v podobě sady středně velkých hliníkových segmentů, které jsou vybavené ocelovými spoji a zajišťovacím mechanismem. Dostupné jsou ve velikostech 47,75 cm, 61 cm, 91,50 cm a 122 cm. V kombinaci s rohovými částmi je možné sestavit projekční plochu o různých rozměrech a třech různých formátech 4:3, 16:10 a 16:9.
Každý rozměr rámu vyžaduje jinou velikost plátna, vybaveného o nový napínací systém pro dokonale hladkou promítací plochu. Nohy ve tvaru T, doplňující celou sestavu, jsou vyrobeny z robustního hliníkového kompozitu a nabarvené matnou, nelesknoucí černou. Součástí balení je brašna ze syntetické skořepiny, do které se vše výše uvedené snadno uloží.
Brašna je navržená tak, aby se do ní vešla základní sestava součástek, přídavné segmenty, pár nohou a dvě plátna. Tímto jsou vždy připravena různá řešení pro rozdílné promítací aplikace.

Základní vlastnosti:

• Snadné sestavení a napnutí plátna do rámu díky bytelnému systému na principu bajonetu s pojistkou pro bezpečný provoz
• Nový, inovativní systém gumového okraje o průřezu šipky, lemující okraj plátna ulehčující napínání do rámu pomocí drážek
• Modulární projekční plocha, kterou je možné upravovat pro nejčastější formáty 4:3, 16:10 a 16:9
• Největší rozměr: 488 x 366 cm
• Kompletní sada obsahující rám (rohy a přídavné segmenty), projekční plátno, nohy ve tvaru T a brašna z plastové skořepiny opatřená kolečky
• Volitelné materiály plátna: typ Diamond, typ Ambra pro zadní projekci