První studiová sluchátka ADAM Audio Studio SP-5

studio_SP5_1

Firma ADAM Audio rozšířila svojí nabídku o prémiová studiová sluchátka Studio Pro SP-5.

Studiový monitoring a firma ADAM Audio jsou mnoho let nedělitelnými prvky. SP-5 jsou uzavřená, circumaurální sluchátka pečlivě navržená pro přesnou reprodukci v širokém frekvenčním spektru od 8 Hz do 38 kHz. Jejich zvuková charakteristika je analyticky precizní a jsou navržená pro uspokojení těch nejpřísnějších kritérií pro monitoring a mixing.

Sluchátka jsou vybavena technologií S-Logic od firmy Ultrasone s měniči s prostorovým uspořádáním, které zohledňují přirozené akustické vlastnosti ušního boltce. Výsledkem je neobvykle přirozený poslech s realistickým prostorovým šířením zvuku, které je typické pro monitorovací stereo systém nastavený experty. Práce na Vašem mixu je na sluchátkách SP-5 snadnější než se sluchátky, jejichž měniče jsou namířeny přímo do sluchovodu.

sp5_key

Technologie S-LOGIC vyžaduje výrazně nižší SPL pro subjektivně stejnou hlasitost klasických sluchátek a redukuje tak nežádoucí zkreslení a únavu z vysoké poslechové hlasitosti. Představují tak ideální volbu pro dlouhé mixovací sezení. Velký důraz byl kladen také na pohodlné nošení, kdy design a konstrukce hlavového mostu definuje komfort během dlouhých nocí ve studiu.

Firma ADAM Audio vyvinula SP-5 ve spolupráci s bavorskou firmou Ultrasone, která patří mezi největší evropské výrobce profesionálních sluchátek. Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.

Společnost V roce 1997 vyvinula první stíněná sluchátka s technologií nízkých emisí ULE, která snižuje rizikové nízkofrekvenční elektromagnetické emise až o 98%. Další oceněnou technologií je pak výše zmíněný systém přirozeného prostorového zvuku S-Logic.

Sluchátka hrdě nesou nálepku „Made in Germany“ a jejich pečlivě nastavená zvuková charakteristika zrcadlí signifikantně precizní zvuk studiových monitorů ADAM Audio.

„Jsme velice spokojeni s výsledkem spolupráce s naším novým partnerem. Bylo tak možné doplnit náš katalog o první profesionální studiová sluchátka značky ADAM Audio, které s chirurgickou přesností reprodukují zvukový materiál a neunavují ani během delších poslechových sezení.“ Vysvětluje CEO společnosti ADAM Audio, Christian Hellinger.

Tip Prodance: mrkněte se na studiové monitory od značky ADAM Audio 

Řada A:

A4V 

A77H

A7V

A8H SPEAKER AA8H SPEAKER B

Řada T:

ADAM AUDIO T5V   

ADAM AUDIO T7V          

ADAM AUDIO T8V     

ADAM AUDIO T10S

 


adam_nadstandard

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy