První studiová sluchátka ADAM Audio Studio SP-5

studio_SP5_1

Firma ADAM Audio rozšířila svojí nabídku o prémiová studiová sluchátka Studio Pro SP-5.

Studiový monitoring a firma ADAM Audio jsou mnoho let nedělitelnými prvky. SP-5 jsou uzavřená, circumaurální sluchátka pečlivě navržená pro přesnou reprodukci v širokém frekvenčním spektru od 8 Hz do 38 kHz. Jejich zvuková charakteristika je analyticky precizní a jsou navržená pro uspokojení těch nejpřísnějších kritérií pro monitoring a mixing.

Sluchátka jsou vybavena technologií S-Logic od firmy Ultrasone s měniči s prostorovým uspořádáním, které zohledňují přirozené akustické vlastnosti ušního boltce. Výsledkem je neobvykle přirozený poslech s realistickým prostorovým šířením zvuku, které je typické pro monitorovací stereo systém nastavený experty. Práce na Vašem mixu je na sluchátkách SP-5 snadnější než se sluchátky, jejichž měniče jsou namířeny přímo do sluchovodu.

sp5_key

Technologie S-LOGIC vyžaduje výrazně nižší SPL pro subjektivně stejnou hlasitost klasických sluchátek a redukuje tak nežádoucí zkreslení a únavu z vysoké poslechové hlasitosti. Představují tak ideální volbu pro dlouhé mixovací sezení. Velký důraz byl kladen také na pohodlné nošení, kdy design a konstrukce hlavového mostu definuje komfort během dlouhých nocí ve studiu.

Firma ADAM Audio vyvinula SP-5 ve spolupráci s bavorskou firmou Ultrasone, která patří mezi největší evropské výrobce profesionálních sluchátek. Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.

Společnost V roce 1997 vyvinula první stíněná sluchátka s technologií nízkých emisí ULE, která snižuje rizikové nízkofrekvenční elektromagnetické emise až o 98%. Další oceněnou technologií je pak výše zmíněný systém přirozeného prostorového zvuku S-Logic.

Sluchátka hrdě nesou nálepku „Made in Germany“ a jejich pečlivě nastavená zvuková charakteristika zrcadlí signifikantně precizní zvuk studiových monitorů ADAM Audio.

„Jsme velice spokojeni s výsledkem spolupráce s naším novým partnerem. Bylo tak možné doplnit náš katalog o první profesionální studiová sluchátka značky ADAM Audio, které s chirurgickou přesností reprodukují zvukový materiál a neunavují ani během delších poslechových sezení.“ Vysvětluje CEO společnosti ADAM Audio, Christian Hellinger.

Tip Prodance: mrkněte se na studiové monitory od značky ADAM Audio 

Řada A:

A4V 

A77H

A7V

A8H SPEAKER AA8H SPEAKER B

Řada T:

ADAM AUDIO T5V   

ADAM AUDIO T7V          

ADAM AUDIO T8V     

ADAM AUDIO T10S

 


adam_nadstandard

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení