Marantz PRO představuje Turret

turret_header_marantz

Marantz Professional představuje Turret, unikátní all-in-one streamovací systém pro náročné.

Jedná se o HD webkameru (komprese videa H.264 ) vybavenou LED prstencem (teplá i studená bílá), kondenzátorovým mikrofonem s integrovaným 48kHz/16-bit zvukovým rozhraním a přídavným pop filtrem.

Vše výše uvedené naleznete v ergonomické horizontální stolní konstrukci, která Vás vybaví veškerými nástroji pro vlogging, Podcasting, gaming, Skype a další. Dobrý dojem zanechává také vynikající celokovové zpracování.
Komunikace s PC probíhá skrze vysokorychlostní USB-C port a kromě USB rozbočovače (hub) zde najdeme také špičkový sluchátkový předzesilovač s nízkým harmonickým zkreslením (THD <0.009%) a 130 mW RMS (impedance 30 ohm).

lifestyle-turet

HD Kamera
Optimální světelnost, vysoké rozlišení a autofocus jsou jenom některé z klíčových parametrů nezbytných pro kvalitní obrazový záznam. Marantz pro Turret je vybaven kamerou s Full-HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů) a automatickou expozicí, díky které bude video i z tmavé místnosti kristalicky čisté.
Nezáleží na tom, jakou streamovací platformu používate, Turret je kompatibilní s poslední verzí oblíbené služby Skype, operačními systémy Windows® 7, Windows 8, Windows 10 a novější.
Stejně tak mohou uživatelé počítačů Apple rozběhnout Turret na operačních systémech Mac OS 10.6 a novější (HD 720p pro FaceTime for Mac a další video-klienty; nahrávání ve Full HD 1080p v rámci Quick Time playeru), Chrome OS™ a Android verze 5.0 a vyšší.
Dalším unikátním prvkem je LED prstenec (světelná teplota 5600 K) vybavený stmívačem pro instantní nasvícení Vašeho záběru. Obsahem balení jsou také dva filtry pro úpravu světelné teploty a jeden difuzní filtr.

turet-cam(1)

Mikrofon a integrované zvukové rozhraní Díky špičkovému kondezátorovému mikrofonu, integrovanému zvukovému rozhraní a plně nastavitelnému ramenu přestává být kvalitní zvukový záznam noční můrou.
Kondenzátorový mikrofon je díky kombinaci elektretové vložky, citlivosti o -34dB ± 2dB (0dB = 1V/Pa @ 1kHz), max SPL 132dB (THD: 0.5% 1kHz) a širokému frekvenčnímu rozsahu od 150 do 15 kHz ultimativním nástrojem pro Váš dobrý zvuk.
Pro přidané uživatelské pohodlí nalezneme přímo na „věži“ ovládání hlasitosti mikrofonní předzesilovače a sluchátkový výstup.

turett_mic(1)

Vlastnosti:
• Kompletní systém pro konference, Podcasty, YouTube, Masteclass
• Full HD kamera s H.264 kompresí
• Špičkový kondezátorový mikrofon a integrované USB zvukové rozhraní
• LED prstenec se stmívačem, příslušenství
• Vysokorychlostní USB-C připojení, nízká latence
• Integrovaný USB Hub, 2x USB 3.0
• Špičkový sluchátkový předzesilovač