ADAM Audio a Allen&Heath na workshopu Cooking with Crystal

Cooking_w_crystal_header(2)

Minulý týden proběhlo v kulturním centru Kindergarten v Praze unikátní školení a praktický kurz pro práci v softwaru Ableton Live. Lektorem a odborným garantem kurzu byl Simon Carter aka Crystal Distortion, který své zkušenosti sbírá již 30 let.

Kromě rozsáhlých vědomostí týkající se produkce a stavby livesetů pracoval Simon také jako vývojář uživatelských rozhraní a soundesigner pro francouzskou firmu Arturia a německou firmu Ableton.

Výuka probíhala čtyři dny (od úterý 13.2. do pátku 16.2.) a byla zakončená v holešovickém Cross Clubu, kde mohli studenti vyzkoušet „na lidech“ svou týdenní práci. Účast byla pro optimalizaci individuálního přístupu k výuce omezena pro 10 studentů, kteří si přinesli svůj počítač, midi kontroler a zvukové rozhraní.

crystal_AH

Kurz se mimo jiné sešel s představením nové verze Abletonu 10, který si všichni studenti mohli v rámci měsíční trialové verze nainstalovat a během kurzu používat.

Distribuce signálu byla realizována digitálním mixážním pultem Allen&Heath SQ6, do kterého byla připojena celá třída. Hlavním monitorovacím systémem byla sestava od značky ADAM Audio, skládající se z třípásmových studiových monitorů ADAM Audio S3V v kombinaci se subwooferem ADAM Audio SUB12.

Níže naleznete další fotografie z kurzu.

Crystal Distortion na webu Resident advisor

Crystal Distortion Facebook

Ableton.com

Oficiální stránky Cross clubu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení