Allen&Heath dLive firmware verze 1.6. "Fistral"

fistral_prodance

Firma Allen&Heath vydala pro svůj mixážní systém nejvyšší řady dLive nový firmware V1.6 s kódovým označením Fistral. V1.6 přidává výkonný Automatický Mikrofonní Mix (AMM), možnost připojení více ovládacích pultů k MixRacku (Multi-Surface) a nové modely pro processing DEEP.

Nový pokročilý AMM zvládne až 64 mikrofonů, které je možné rozdělit do 4 nezávislých AMM například pro současný provoz více konferenčních místností nebo panelových diskusí. Navíc je možná volba jedné ze dvou topologií AMM: gain sharing a NOM (Number of Open Microphones).

Na jeden MixRack lze nyní připojit až čtyři nezávislé ovládací pulty dLive (Multi-Surface) s volitelnou kompensací gainu (Gain Tracking). Pro touring i instalace se tím otevírají nové možnosti jako například rozdělení na FOH a Monitorové pracoviště, rozšíření FOH pracoviště o další pult, přiřazení samostatného pultu pro broadcast/streaming nebo přidání redundantního záložního pultu. V1.6 rovněž přidává podporu pro novou řadu instalačních produktů dLive zahrnující ultrakompaktní MixRack DM0, GPIO interface, zápustný nástěnný kontrolér IP1 a nové DX expandéry, huby a moduly pro flexibilní distribuci vstupů a výstupů. Nový firmware rovněž umožňuje internetový přístup k systémům dLive pro dálkové ovládání a diagnostiku.

Integrované pluginy DEEP mají nové přírůstky v podobě předzesilovače Tube Stage s nabídkou různých topologií elektronkových obvodů a nové emulace kompresoru ‘Mighty’ s legendární agresivní kompresí.

"V1.6 Fistral se zaměřuje na instalace, kde nabízí specifické nástroje pro nesčetné aplikace od distribuce audia ve firemním prostředí po ozvučení konferencí a panelových diskusí," říká Ben Morgan, produktový manažer Allen & Heath. "Zároveň jsme přidali pár úžasných modelů procesorů a řadu dalších vylepšení, které si vyžádala komunita uživatelů dLive. Tento rozsáhlý upgrade firmware představuje hodnotu $1495, ale všechny tyto nové nástroje jsou pro oddané uživatele dLive zdarma."

 

Co zákazníci na ePRODANCE.cz nejčastěji hledají?
Allen & Heath: Allen & Heath SQ5, Allen & Heath SQ6, Allen & Heath SQ7, Allen & Heath Qu-24, Allen & Heath Qu-32, Allen & Heath XONE:92Allen & Heath XONE:96
RCF: RCF ART 910-A, RCF ART 912-A, RCF ART 915-A, RCF ART 932-A, RCF ART 935-A, RCF ART 945-A
DENON DJ: DENON DJ PRIME 4, DENON DJ SC6000 PRIME, DENON DJ X1850 PRIME, DENON DJ PRIME GO
ADAM Audio: Studiové monitory ADAM Audio, ADAM Audio A7V, ADAM Audio A4V, ADAM Audio T5V, ADAM Audio T7V, ADAM Audio T8V
Ostatní: Tesa Gaffa, konektory NEUTRIK, Kabelové přejezdy