Allen&Heath dLive firmware verze 1.6. "Fistral"

fistral_prodance

Firma Allen&Heath vydala pro svůj mixážní systém nejvyšší řady dLive nový firmware V1.6 s kódovým označením Fistral. V1.6 přidává výkonný Automatický Mikrofonní Mix (AMM), možnost připojení více ovládacích pultů k MixRacku (Multi-Surface) a nové modely pro processing DEEP.

Nový pokročilý AMM zvládne až 64 mikrofonů, které je možné rozdělit do 4 nezávislých AMM například pro současný provoz více konferenčních místností nebo panelových diskusí. Navíc je možná volba jedné ze dvou topologií AMM: gain sharing a NOM (Number of Open Microphones).

Na jeden MixRack lze nyní připojit až čtyři nezávislé ovládací pulty dLive (Multi-Surface) s volitelnou kompensací gainu (Gain Tracking). Pro touring i instalace se tím otevírají nové možnosti jako například rozdělení na FOH a Monitorové pracoviště, rozšíření FOH pracoviště o další pult, přiřazení samostatného pultu pro broadcast/streaming nebo přidání redundantního záložního pultu. V1.6 rovněž přidává podporu pro novou řadu instalačních produktů dLive zahrnující ultrakompaktní MixRack DM0, GPIO interface, zápustný nástěnný kontrolér IP1 a nové DX expandéry, huby a moduly pro flexibilní distribuci vstupů a výstupů. Nový firmware rovněž umožňuje internetový přístup k systémům dLive pro dálkové ovládání a diagnostiku.

Integrované pluginy DEEP mají nové přírůstky v podobě předzesilovače Tube Stage s nabídkou různých topologií elektronkových obvodů a nové emulace kompresoru ‘Mighty’ s legendární agresivní kompresí.

"V1.6 Fistral se zaměřuje na instalace, kde nabízí specifické nástroje pro nesčetné aplikace od distribuce audia ve firemním prostředí po ozvučení konferencí a panelových diskusí," říká Ben Morgan, produktový manažer Allen & Heath. "Zároveň jsme přidali pár úžasných modelů procesorů a řadu dalších vylepšení, které si vyžádala komunita uživatelů dLive. Tento rozsáhlý upgrade firmware představuje hodnotu $1495, ale všechny tyto nové nástroje jsou pro oddané uživatele dLive zdarma."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení