RCF ACUSTICA P3115T

Kód: 357362
Značka: RCF
28 600 Kč / ks 23 636,36 Kč bez DPH
Není skladem
pasivní fullrange, příkon: 300W, osazení 15" + 1" koaxiální, vyzařovací úhel 90 x 60 °, hmotnost: 22 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCF P3115 je voděodolný (specifikace IP55) pasivní full range reprobox s koaxiálním uspořádáním měničů. Výšková sekce je vybavena 1" RCF Precision Neodym kompresním driverem pro zajištění kvalitní reprodukce v oblasti vysokých pásem. Basová sekce je osazena 15" reproduktorem s 2,5" kmitací cívkou. Ozvučnice je osazena dvanácti M10 instalčními body a kricí mřížkou opatřenou nátěrem odpuzujícím vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange
Záruka: 24
Hmotnost: 19.4 kg
HF - citlivost: 108
HF - příkon rms: 25
HF - rozměr: 1
hmotnost: 19,4
impedance: 8
Koncepce: Pasivní fullrange
LF - citlivost: 98
LF - příkon rms: 250
LF - rozměr: 15
max SPL (fullrange): 129
maximální doporučený výkon zesilovače (fullrange): 600
pasivní: Ano
provozní režim: pasivní výhybka
příkon continuous program (fullrange): 600
příkon rms s pasivní výhybkou: 300 (120W/100V)
rozměry: 463×463×433
rozsah -6 dB: 75-20 000
vyzařovací úhel: 90×60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.