RCF ACUSTICA P3108

Kód: 357385
Značka: RCF
25 070 Kč / ks 20 719,01 Kč bez DPH
Není skladem
pasivní fullrange, příkon: 300W, osazení 8" + 1", vyzařovací úhel 90 x 60 °, hmotnost: 22 kg

Detailní informace

Detailní popis produktuP3108 je voděodolný full range reprobox, který poskytuje výkon a přesnost pro široké spektrum vnitřních i venkovních instalací. Výšková sekce je vybavena CMD hornou osazenou 1“ RCF Precision Neodymium compression driver, který zaručí čistou a přesnou reprodukci.
O přednes nízkých frekvencí se stará 8“ woofer s 2.5“ cívkou. Ozvučnice je tvořena z jednoho kusu a obalena vrstvou poleythylenu, která zaručí ochranu proti vlhkosti a UV záření. Ozvučnice je vybavena montážními body 4x M8. P3108 dosahuje specifikace IP 55 (international Protection Rating)

Vlastnosti:

• Voděodolná ozvučnice IP 55
• Jeden výkonný 8“ woofer s 2.5“ cívkou
• Jeden RCF Precision Neodymium 1“ Compression driver s 1.5“ cívkou
• Vyřazovací úhel: 90° x 60°
• Zabudovaná pasivní výhybka
• 2° x 15° zkosení ozvučnice pro snadnou montáž do clusteru.
• Aktivní Mosfet ochrana

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 10 kg
biamp: ne
Citlivost s pasivní výhybkou (dB): 94
HF - citlivost (dB): 109
HF - příkon rms (W): 25
HF - rozměr ("): 1
Hmotnost (kg): 10
Impedance (ohm): 8
Koncepce: Pasivní fullrange
LF - citlivost (dB): 95
LF - příkon rms (W): 300
LF - rozměr ("): 8
Max SPL (fullrange) (dB): 125
Maximální doporučený výkon zesilovače (fullrange) (W): 600
pasivní: Ano
povrchová úprava: Voděodolný, specifikace IP 55
provozní režim: pasivní výhybka
Příkon continuous program (fullrange) (W): 600
Příkon rms s pasivní výhybkou (W): 300
Rozměry (mm): 266 x 493 x 250
Rozsah -10 dB (Hz): 80 - 20 000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.