RCF ACUSTICA P1108T

Kód: 357389
Značka: RCF
15 805 Kč / ks 13 061,98 Kč bez DPH
Není skladem
pasivní fullrange, příkon: 100W, osazení 8" + 1", vyzařovací úhel 90 x 60 °, hmotnost: 12,5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktuRCF P1108 je voděodolný (IP55) dvoupásmový reprobox s širokým úhlem vyzařování (otočná horna) hodicím se zejména do prostředí, kde je vyžadována velká srozumitelnost mluveného slova a zároveň věrná reprodukce hudby. Reprobox kombinuje 1" kompresní driver uložený v CD horně s 8" vysoce výkoným basovým reproduktorem s 1,5" kmitací cívkou. Ozvučnice je vybavena čtyřmi M8 montážnímy body a kovovou U-rampou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 12.5 kg
Citlivost s pasivní výhybkou (dB): 95
HF - citlivost (dB): 107
HF - příkon rms (W): 20
HF - rozměr ("): 1
Hmotnost (kg): 12,5
Impedance (ohm): 16
Koncepce: Pasivní fullrange
LF - citlivost (dB): 94
LF - příkon rms (W): 100
LF - rozměr ("): 8
Maximální doporučený výkon zesilovače (fullrange) (W): 200 W
pasivní: Ano
Příkon rms s pasivní výhybkou (W): 100
Rozměry (mm): 266x493x250
Rozsah -10 dB (Hz): 80-20 000
Vyzařovací úhel (°): 90×60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.