Mackie ONYX12

Kód: 347042
Značka: Mackie
11 614 Kč / ks 9 598,35 Kč bez DPH
Není skladem
Analogový mixážní pult

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mackie ONYX 12

12-ti kanálový, analogový mixážní pult Mackie ONYX 12 je mixážní pult vhodný od domácího nahrávání, nahrávání ve zkušebně až po ozvučení hudebních klubů. Mixpult má velice jdnoduché nastavení a nabízí možnost vícestopého nahrávání. Pro uložení záznamu disponuje slotem na sd kartu, nebo pro uložení záznamu můžete využít DAW software přes USB kabel.Mixpult vám zprostředkuje ultra čistý zvukový přenos s nulovou latencí a zkreslením.

Vlastnosti:


Počet kanálů: 12
Počet vstupů: 14
Počet mikrofonních vstupů: 8
Počet AUX: 2
Inzerty: 4
EQ mikrofonních kanálů: 3 pásma
USB
Multiefekt
SD slot
USB

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mixážní pulty
Záruka: 24
Hmotnost: 7.9 kg
Nevyplňujte toto pole:
MN Avatar autora Mackie onyx 12 30.8.2023 17:35
Dobrý den,chtěl byh si u Vás koupit Mackie onyx 12,prosím existuje český manual,díky za odpověď.M.Němec
Odpovědět

Značka Mackie je součástí americké společnosti LOUD Technologies. Tuto značku nesou výrobky profesionální zvukové a záznamové techniky jako například mixážní pulty, reproduktory, studiové monitory, DAW ovladače, přístroje pro digitální nahrávání a podobně.
Firmu Mackie Designs, Inc. založil Greg Mackie ve Woodinville ve státě Washington. Greg, bývalý zaměstnanec firmy Boeing, začal ve svém volném čase vyrábět kytarové zesilovače a další profesionální zvukové vybavení. Poté založil firmu TAPCO vyrábějící malé mixážní pulty, firmu AudioControl vyrábějící domácí zvukové procesory a nakonec firmu Mackie Designs, Inc. vyvíjející a vyrábějící všestranné a cenově dostupné kompaktní profesionální mixážní pulty.

Úspěch mixpultů Mackie byl tak obrovský, že v počátcích se firma Mackie musela každoročně stěhovat do větších prostor. V roce 1994 továrna zabírala 30 000 a v následujícím roce dokonce 90 000 čtverečních stop. Firma Mackie Designs úspěšně vyžívala subdodavatele elektroniky a konstrukčních řešení, kteří jsou v oblasti Seattle velmi početní. Díky automatizovaným výrobním procesům byla dosažena vysoká produktivita s nízkými výrobními náklady.

Do roku 1996 firma Mackie rozšířila výrobní sortiment,přibrala do týmu dlouholetého vývojáře Cala Perkinse a začala vyrábět výkonové zesilovače, powermixy a aktivní studiové monitory.
V roce 2003 management přejmenoval firmu Mackie Designs, Inc na Loud Technologies, Inc., aby umožnil rozlišení mezi mateřskou firmou a značkou Mackie.