Řada ART 7 MK5, nové plastové "aktivky" RCF

header_art715A_mk5_2

Před třiceti lety zahájila firma RCF cestu k tomu, aby prostřednictvím přenosného zvuku přinesla hudbu masám.
Cíl byl jednoduchý, avšak ambiciózní: navrhnout lehké aktivní reproboxy, které by nebyly pouze přenosné, ale také poskytovaly zvukovou kvalitu, která byla dříve omezena pro objemné a těžké systémy.

Jedny z nejslavnějších reproboxů značky RCF, série 7 ART od té doby prošla pěti generacemi vývoje.

Nyní s hrdostí představujeme její nejnovější vylepšení: ART 7 MK5.

RCF ART 708-A MK5

RCF ART 710-A MK5

RCF ART 712-A MK5

RCF ART 715-A MK5

RCF ART 732-A MK5

RCF ART 735-A MK5

RCF ART 745-A MK5

art_7MK5_detail

Pátá generace oblíbených „aktivek“ dále zvyšuje zážitek z poslechu, je osazena novými drivery a v kombinaci se zdokonaleným DSP dosahuje ještě nižšího zkreslení. Reproboxy řady ART 7 MK5 navazují svým typickým agresivním designem a funkcemi na odkaz svých předchůdců.

Přepracovaný firmware
Aktivní reproboxy ART 7 MK5 v sobě mají nahrané nově laděné presety a nastavení, zpříjemňující celkový přednes.

art_7MK5_detail_2

XBoost Low-Frequency Enhancer
Všechny presety mají započítaný algoritmus XBOOST pro optimální zvuk při libovolné hlasitosti algoritmické zesílení nízkých kmitočtů probíhá souběžně s kontrolou výchylky reproduktoru a bez posunu fáze, výsledný bass je konzistentní a přesný.

Funkci XBOOST aktivujte jednoduše tím, že povolíte tuto funkci na zadním panelu reproduktoru.

Nadstandardní osazení
Svými parametry, účinností a nízkou hmotností jsou RCF reproduktory skutečným referenčním standardem pro vysoký výkon. Všechny měniče jsou navrženy inženýry RCF v Itálii pro maximální spolehlivost a dokonale sladěný systém.

 

driver_art7_mk5

 

Kaptonové membrány
Modely ART 708-A MK5 až ART 715-A MK5 jsou osazené novým kompresními drivery s membránami vyrobených z kaptonu, které mají zvýšenou přesnost, pevnost a tepelnou odolnost.

membrany_art7mk5

Všechny modely ART jsou navrženy jako standardní PA systém, všestranný design skeletu umožňuje jejich použití jako pódiové monitory.

Reproboxy ART 7 jsou ideální volbou pro hudebníky a poskytovatele zvuku.

Jejich skříně jsou vyrobeny z polypropylenového kompozitu, jehož vlastnosti potlačují vibrace, a to i při nejvyšších hlasitostech. Tyto vlastnosti jsou promítány do výjimečné spolehlivosti a odolnosti v náročných podmínkách a během přepravy.
Všechny modely jsou vybaveny ergonomickými madly s příjemnou gumovou rukojetí a umožňují různé způsoby montáže a aplikací.

art7_MK5