Zážitkový fotoběh - Pražská Sedmička

prazska-sedmicka-banner-prodance

V sobotu 11. června 2016 proběhl první ročník zážitkového foto běhu z Holešovic do Stromovky pod záštitou festivalu FOTOSFÉRA, ve spolupráci s Prahou 7 a běžeckým centrem Running Mall.

Pražská sedmička je zážitkový, fotografický a rodinný běh pro každého.
Od startu do cíle vedla trasa z 80% krásnou a klidnou cyklostezkou podél řeky Vltavy, kde si běžci mohli užít několik překvapení a fotopointů. Už na samotném startu, si mohli užívat doprovodného programu, kde jim čekání před startem zpříjemňoval v hudebním podkresu DJ Da Moon, moderátor Lukáš Adámek nebo vystoupení bubeníků Groove Army. Po doběhnutí do cíle, který byl ve Šlechtovce v samotném srdci královské obory Stromovky, čekal na běžce fotopoint s Emilem Zátopkem, občerstvením a dárky za doprovodu world music od Spyder & Charlie.

PRODANCE byl součástí této výjimečné události a zajistil pro tuto příležitost ozvučení opatřené dvěma aktivními fullrange reproboxy RCF TT25-A II na stativech Konig & Meyer 21435 BK. Dále byly použity klasické gramofony Technics SL-1210 a mixážní pult s otočnými potenciometry Rane MP2015.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení