Zážitkový fotoběh - Pražská Sedmička

prazska-sedmicka-banner-prodance

V sobotu 11. června 2016 proběhl první ročník zážitkového foto běhu z Holešovic do Stromovky pod záštitou festivalu FOTOSFÉRA, ve spolupráci s Prahou 7 a běžeckým centrem Running Mall.

Pražská sedmička je zážitkový, fotografický a rodinný běh pro každého.
Od startu do cíle vedla trasa z 80% krásnou a klidnou cyklostezkou podél řeky Vltavy, kde si běžci mohli užít několik překvapení a fotopointů. Už na samotném startu, si mohli užívat doprovodného programu, kde jim čekání před startem zpříjemňoval v hudebním podkresu DJ Da Moon, moderátor Lukáš Adámek nebo vystoupení bubeníků Groove Army. Po doběhnutí do cíle, který byl ve Šlechtovce v samotném srdci královské obory Stromovky, čekal na běžce fotopoint s Emilem Zátopkem, občerstvením a dárky za doprovodu world music od Spyder & Charlie.

PRODANCE byl součástí této výjimečné události a zajistil pro tuto příležitost ozvučení opatřené dvěma aktivními fullrange reproboxy RCF TT25-A II na stativech Konig & Meyer 21435 BK. Dále byly použity klasické gramofony Technics SL-1210 a mixážní pult s otočnými potenciometry Rane MP2015.