Allen&Heath dLive a EAW na oslavě 800. výročí města Příbram

pribram800let_Prodance

Příbram slaví 800. výročí od první písemné zmínky a zároveň i evropské setkání horníků a hutníků. Ze Svaté Hory do centra města se v sobotu vydal dvoutisícový průvod složený z horníků z deseti zemí.

Součástí tradičního hornického setkání se letos staly oslavy 800. výročí od první zmínky o Příbrami. Hlavní program pod názvem Novák 800 se odehrál na Novém rybníku. Koncerty, na kterých zahrála kapela Buty, Monkey Business, Petr Kolář a Lucie Bílá, bylo možné navštívit v letním kině.

Celý koncert byl odbaven na nový digitální mixážní systém dLive, konkrétně pomocí pultu S5000 a MixRacku DM48. Zvukař Lucie Bílé Olda Kukla si práci se systémem dLive po krátkém seznámení rychle osvojil a s výsledkem byl velice spokojen.

Hlavní koncertní scéna v letním divadle byla vybavena PA systémem EAW, který se skládal z šesti modulů KF740 na každé straně a na pokrytí spodního pásma bylo zvoleno osm kusů EAW BH760.
Jako downfill byli na přední straně pódia umístěny dva moduly EAW KF730.

Pódiový monitoring byl zajištěn prostřednictvím EAW SM84, EAW LA212 a drumfill EAW SB412 ve spojení s EAW SM84.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení