A77X vítězem ankety PIPA 2016

 

david_angress_370p

Adam Audio A77X zvolen nejlepším studiovým monitorem v prestižní anketě PIPA 2016.

Firma ADAM Audio může být právem hrdá na svůj jedinečný produkt - studiový monitor A77X, který získal další ocenění. Na veletrhu Prolight + Sound 2016 zvítězil v kategorii studiové monitory v prestižní anketě International Press Award (PIPA).
Cena byla předána zástupcům společnosti během slavnostní ceremonie, kde byla přítomna i porota skládající se z 40 odborných novinářů z celého světa. "Jsme nadšeni, že A77X byl zvolen předními odborníky a novináři jako vítěz kategorie studiové monitory, těšíme se až to oslavíme s kolegy v berlínské továrně", řekl David Angress, CEO firmy ADAM Audio.

 

Ceny PIPA Awards se udělují každý rok a jsou vyhlašovány na slavnostním udílení cen ve Frankfurtu, stejně tak jako ankety Opus German Stage Award, the Sinus Systems integration Award a v neposlední řadě Musikmesse International Press Award (MIPA), ve které v předchozích ročnících ADAM Audio také získal několik ocenění.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení