Účast RCF na Vídeňském maratonu

Letošní Vídeňský maraton přilákal 12. dubna téměř 42 000 běžců z celého světa, aby poměřili své síly v atraktivních kulisách nejvýraznějších architektonických památek města. Zvuk pro celou akci byl zajištěn lokální firmou Yoursolutions, která trasu dlouhou 42 km osadila reproboxy RCF řady Touring and Theatre.

Maraton měl svůj začátek u Vídeňského mezinárodního centra, odkud dále pokračoval podél dunajského kanálu k zelené oáze parku Práter. Poté se zpět napojil na dunajský kanál, až dosáhl vídeňského okruhu. Odtud se pokračovalo okolo státní opery směrem k schonbrunnskému pálaci a zpátky k okruhu, Prátru a k cíli na Heldenplatzu.

Začátek i konec maratonu byl vybaven 7 jednotkami reproboxů TTL55-A, 24 třípásmovými linearray moduly TTL33-A a sedmi výkonnými subwoofery TTS36-A. Další technika z řady TT+ byla umístěna na záchytných bodech, konkrétně je řeč o aktivních reproboxech TT22-A II a TT1-A, line arrayi složeném z modulů TTL31-A a v neposlední řadě o spodním pásmu zajištěném aktivními subwoofery TTS36-A a TTS18. Pro zvukové pokrytí týkající se publika bylo použito 52 jednotek aktivních fullrange RCF ART 312-A.

„Pro naše akce používáme produkty RCF už od roku 2007,“ prohlásil výkonný ředitel firmy Yoursolutions, Heinrich Schiller. „Volba RCF pro Vídeňský maraton stojí na důvěře v rozsáhlou řadu produktů, která umožňuje variabilní řešení pro různé aplikace. Kvalita reprodukce je neuvěřitelně čistá a jedinečná, během které spolehlivost celých systému zaručuje bezvadný chod všech našich zakázek.“