RCF ART 312-A mkIV

Kód: 356010M
Značka: RCF
9 490,01 Kč / ks 7 842,98 Kč bez DPH
Není skladem
aktivní reprobox 12"+1", 400 W, FiRPHASE

Detailní informace

Detailní popis produktu


RCF Přímo od dlouholetého a výhradního dovozce.

RCF - ART 312-A mkIV

Multifunkční aktivní reproboxy italského výrobce RCF téměř není nutné představovat, nová řada ART 3 mkIV však přichází na trh s novými technologickými prvky výrazně zvyšující jejich celkovou účinnost.
ART 312-A mkIV je instantní řešení pro snadné ozvučení koncertu, kdy funguje jako velice schopný fullrange.
Zkosená konstrukce reproboxu umožňuje použití pódiového monitoru. Vynikající zvukové vlastnosti má také v klubech a multifunkčních koncertních sálech, současně je ideální volbou pro distribuci ozvučení na korporátních událostech a výstavách.
O napájení 12'' wooferu (s 2,5'' cívkou) se stará dvoukanálový Class D zesilovač s pasivním chlazením o výkonu 300 + 100 W.
Vyšší frekvence pokrývá již tradičně kompresní driver z dílny RCF o velikosti 1'' a 1,5'' cívkou. Skelet reproboxu je zhotoven z kompozitu na bázi polypropylenu a přináší ergonomická madla po stranách a na vrchní straně, samozřejmostí je hnízdo pro distanční tyč nebo stativ.

Vlastnosti: • 128 dB Max SPL
• 400 W RMS
• DSP
• technologie FiRPHASE
• 12" woofer, 2,5" cívka
• 1" HF driver, mylarová membrána, 1,5" cívka

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange
Záruka: 24
Hmotnost: 16.8 kg
aktivní: ano
biamp: ano
Dělící frekvence (Hz): 1800
DSP: ano - FiRPHASE
HF - rozměr ("): 1
Hloubka (mm): 345
Hmotnost (kg): 16,8
Koncepce: aktivní fullrange reprobox 12'' + 1''
LF - rozměr ("): 12
Příkon rms (fullrange) (W): 400
Rozsah -3 dB (Hz): 50 - 20 000
Šířka (mm): 405
Výkon RMS (LF) (W): 300
Výkon RMS HF (W): 100
Výška (mm): 680
Vyzařovací úhel (°): 90 x 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.