Nové sady pro systém iLive

Přinášíme Vám dvě zvýhodněné sestavy pro systém iLive, obsahující ovládací rozhraní T-112 a volitelný rozměr mixracku pro instantní vstup do světa digitálního mixování. Sady se liší obsahem dvou různých MixRacků iDR, modely iDR-48 a iDR-64. V případě mixracku iDR-64 je v ceně sady case na pult T-112.

iLive-T112 je ovládací rozhraní ze série Allen&Heath iLive, které je schopné odbavit až 112 kanálů, pomocí třech bank 28-ti faderů se 4-mi vrstvami v každé a je plně kompatibilní s ostatnímy systémy série iLive. Uživatelsky přívětivé rozhraní, které obsahuje ovládací prvky jako encodery, tlačítka, 100 mm motorizované dotykově citlivé fadery, barevný dotykový display, segmentové LED zobrazení úrovní, umožňuje velmi rychlé a intuitivní ovládání všech potřebných parametrů. T-112 navíc nabízí rozhraní, které výrobce nazývá "Channel Processing Strip", které slouží k bezprostřednímu ovládání parametrů vybraného kanálu (Preamp, HPF, PEQ , insert ,gate, kompresor, limiter/de-esser). Všechny kanály lze pojmenovat a barevně odlišit přes tzv. "Virtual write-on strip" (barevně podsvícený display). Kanálům lze přiradit jakoukoliv funkci. iLive-T112 navíc disponuje interní 8x stereo DSP jednotkou "RackExtra" FX Rack, 16x interním vstupem (8x TRS line, 4x RCA, 2x SPDIF) a 12x interní výstupem (8x TRS line, 2x RCA, 1x SPDIF, monitor TRS), ACE™ Surface link (rozhraní pro přenos audia/ovládání přes jeden kabel CAT5), ethernetový switch se dvěma porty, MIDI IN/OUT, VGA výstup pro zrcadlení dotykového display, 2x USB vstup pro flash paměti, 2x vstup pro osvětlovací lampu (4-pin XLR). Nutný externí MixRack ze série iLive iDR.

iLive iDR-64 "MixRack" je srdcem a mozkem celého iLive systému. Obsahuje mixážní výpočetní jednotku s architekurou 64 vstupů a 32 výstupů společně s ovládacím/audio síťovým rozhraním. DSP lze nastavit jako mono/stereo a podle typu (skupina, aux, hlavní, matrix). Systém obstarává plnou dynamiku, ekvalizaci a delaye pro všechny vstupy/výstupy včetně hlavního výstupu. Navíc obsahuje 8 interních stereo efektů nazývaných "RackExtra" a 16 DCA skupin. 8 efektových návratových cest přidá k 64 kanálům celkově 72 zdrojů pro mix. Všechny MixRacky mají stejný výpočetní výkon a liší se pouze fyzickým počtem mikrofonních/linkových vstupů a XLR linkových výstupů. Do interního Port B lze instalovat rozšiřující karty pro síťovou audio komunikaci, které umožní systémové rozšíření a digitální split mikrofonních vstupů. iDR-64 nabízí 64 mikrofonních/linkových vstupů a 32 linkových XLR výstupů. Ethernetový switch se 3-mi porty, MIDI vstup/výstup, PL-Anet port, sluchátkový výstup s regulací hlasitosti, ACE síťové rozhraní, interní napájecí zdroj (jako záložní zdroj lze využít iLive iPS10). To vše v rackovém šasí velikosti 9U.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení