Nové sady pro systém iLive

Přinášíme Vám dvě zvýhodněné sestavy pro systém iLive, obsahující ovládací rozhraní T-112 a volitelný rozměr mixracku pro instantní vstup do světa digitálního mixování. Sady se liší obsahem dvou různých MixRacků iDR, modely iDR-48 a iDR-64. V případě mixracku iDR-64 je v ceně sady case na pult T-112.

iLive-T112 je ovládací rozhraní ze série Allen&Heath iLive, které je schopné odbavit až 112 kanálů, pomocí třech bank 28-ti faderů se 4-mi vrstvami v každé a je plně kompatibilní s ostatnímy systémy série iLive. Uživatelsky přívětivé rozhraní, které obsahuje ovládací prvky jako encodery, tlačítka, 100 mm motorizované dotykově citlivé fadery, barevný dotykový display, segmentové LED zobrazení úrovní, umožňuje velmi rychlé a intuitivní ovládání všech potřebných parametrů. T-112 navíc nabízí rozhraní, které výrobce nazývá "Channel Processing Strip", které slouží k bezprostřednímu ovládání parametrů vybraného kanálu (Preamp, HPF, PEQ , insert ,gate, kompresor, limiter/de-esser). Všechny kanály lze pojmenovat a barevně odlišit přes tzv. "Virtual write-on strip" (barevně podsvícený display). Kanálům lze přiradit jakoukoliv funkci. iLive-T112 navíc disponuje interní 8x stereo DSP jednotkou "RackExtra" FX Rack, 16x interním vstupem (8x TRS line, 4x RCA, 2x SPDIF) a 12x interní výstupem (8x TRS line, 2x RCA, 1x SPDIF, monitor TRS), ACE™ Surface link (rozhraní pro přenos audia/ovládání přes jeden kabel CAT5), ethernetový switch se dvěma porty, MIDI IN/OUT, VGA výstup pro zrcadlení dotykového display, 2x USB vstup pro flash paměti, 2x vstup pro osvětlovací lampu (4-pin XLR). Nutný externí MixRack ze série iLive iDR.

iLive iDR-64 "MixRack" je srdcem a mozkem celého iLive systému. Obsahuje mixážní výpočetní jednotku s architekurou 64 vstupů a 32 výstupů společně s ovládacím/audio síťovým rozhraním. DSP lze nastavit jako mono/stereo a podle typu (skupina, aux, hlavní, matrix). Systém obstarává plnou dynamiku, ekvalizaci a delaye pro všechny vstupy/výstupy včetně hlavního výstupu. Navíc obsahuje 8 interních stereo efektů nazývaných "RackExtra" a 16 DCA skupin. 8 efektových návratových cest přidá k 64 kanálům celkově 72 zdrojů pro mix. Všechny MixRacky mají stejný výpočetní výkon a liší se pouze fyzickým počtem mikrofonních/linkových vstupů a XLR linkových výstupů. Do interního Port B lze instalovat rozšiřující karty pro síťovou audio komunikaci, které umožní systémové rozšíření a digitální split mikrofonních vstupů. iDR-64 nabízí 64 mikrofonních/linkových vstupů a 32 linkových XLR výstupů. Ethernetový switch se 3-mi porty, MIDI vstup/výstup, PL-Anet port, sluchátkový výstup s regulací hlasitosti, ACE síťové rozhraní, interní napájecí zdroj (jako záložní zdroj lze využít iLive iPS10). To vše v rackovém šasí velikosti 9U.