InAVation Awards a Powersoft Ottocanali DSP+D Series

Amsterdam, NL, 12. únor, 2016Powersoft, přední světový výrobce profesionálních zesilovačů odešel na výročním desátém ročníku prestižních cen InAVation Awards s oceněním v kategorii Technology audio product of the year za inovativní instalační zesilovač Ottocanali DSP+D series.

Slavnostní předávání cen se konalo v první den veletrhu Integrated Systems Europe 2016 v Amsterdamu, konkrétně v impozantní hale Gashouder, která se nachází v plynárenském komplexu Westergasfabriek. Zde byl zesilovač Ottocanali DSP+D vyzdvižen jako ultimativní volba pro konzultanty, technologické manažery a profesionály v oblasti audiovizuálních integrací.

"Je nám ctí obdržet toto prestižní hodnocení, navíc je nutné vyjádřit vděčnost směrem k profesionálům, kteří rozpoznali inovativní vlastnosti tohoto produktu a tím definovali úspěšné uvedení na trh v celosvětovém měřítku." Říká Francesco Fanichi, manažer značky a komunikace společnosti Powersoft.

Ottocanali DSP+D: massive power and DSP control

Řada vícekanálových zesilovačů Ottocanali (12K4, 8K4, 4K4) s podporou Dante protokolu přestavuje platformu pro dosažení nejvyšší možné úrovně instalačních aplikací.

Zesilovač Ottocanali DSP+D Series nabízí široký výběr systémových funkcí pro konfiguraci, zpracování signálu a monitoring činnosti. Výkon až 12 000 W ve 4 ohmech na osmi kanálech pro LO-Z a distribuované systémy umožní sestavení i těch nejnáročnějších aplikací, celé zařízení si díky použití nejmodernějších technologií zachovává elegantní rozměr 2U formátu.

Podobně jako u dřívějších verzí zesilovače Ottocanali přichází nova DSP+D verze s přepínatelným zdrojem signálu pro každý kanál (main a AUX), adekvátní GPIO, alarmy, Lo-Z a Hi-Z výstupy a Mono-bridge kanálů. Výše uvedené 2U modely obsahují univerzální redundantní spínané zdroje s PFC technologií (Power Factor Correction) a patentovanou SRM (Smart Rails Management) technologii z důvodu maximalizace výkonu a současného zachování nízké spotřeby.

“Pro společnost Powersoft je poslední rok opravdu přelomový a velice si vážíme našeho prvního InAVation ocenění.” Pokračuje Francesco Fanichi. “Rád bych vyjádřil vděčnost organizátorům události, časopisu InAVate a všem pracujícím v Powersoftu, kteří se zasloužili za tento mimořádný úspěch”