InAVation Awards a Powersoft Ottocanali DSP+D Series

Amsterdam, NL, 12. únor, 2016Powersoft, přední světový výrobce profesionálních zesilovačů odešel na výročním desátém ročníku prestižních cen InAVation Awards s oceněním v kategorii Technology audio product of the year za inovativní instalační zesilovač Ottocanali DSP+D series.

Slavnostní předávání cen se konalo v první den veletrhu Integrated Systems Europe 2016 v Amsterdamu, konkrétně v impozantní hale Gashouder, která se nachází v plynárenském komplexu Westergasfabriek. Zde byl zesilovač Ottocanali DSP+D vyzdvižen jako ultimativní volba pro konzultanty, technologické manažery a profesionály v oblasti audiovizuálních integrací.

"Je nám ctí obdržet toto prestižní hodnocení, navíc je nutné vyjádřit vděčnost směrem k profesionálům, kteří rozpoznali inovativní vlastnosti tohoto produktu a tím definovali úspěšné uvedení na trh v celosvětovém měřítku." Říká Francesco Fanichi, manažer značky a komunikace společnosti Powersoft.

Ottocanali DSP+D: massive power and DSP control

Řada vícekanálových zesilovačů Ottocanali (12K4, 8K4, 4K4) s podporou Dante protokolu přestavuje platformu pro dosažení nejvyšší možné úrovně instalačních aplikací.

Zesilovač Ottocanali DSP+D Series nabízí široký výběr systémových funkcí pro konfiguraci, zpracování signálu a monitoring činnosti. Výkon až 12 000 W ve 4 ohmech na osmi kanálech pro LO-Z a distribuované systémy umožní sestavení i těch nejnáročnějších aplikací, celé zařízení si díky použití nejmodernějších technologií zachovává elegantní rozměr 2U formátu.

Podobně jako u dřívějších verzí zesilovače Ottocanali přichází nova DSP+D verze s přepínatelným zdrojem signálu pro každý kanál (main a AUX), adekvátní GPIO, alarmy, Lo-Z a Hi-Z výstupy a Mono-bridge kanálů. Výše uvedené 2U modely obsahují univerzální redundantní spínané zdroje s PFC technologií (Power Factor Correction) a patentovanou SRM (Smart Rails Management) technologii z důvodu maximalizace výkonu a současného zachování nízké spotřeby.

“Pro společnost Powersoft je poslední rok opravdu přelomový a velice si vážíme našeho prvního InAVation ocenění.” Pokračuje Francesco Fanichi. “Rád bych vyjádřil vděčnost organizátorům události, časopisu InAVate a všem pracujícím v Powersoftu, kteří se zasloužili za tento mimořádný úspěch”

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení