RECENZE – Denon MC4000

Na internetové stránce djforum.cz vyšla česká recenze profesionálního 2kanálového MIDI kontroleru, mixážní pultu a zvukové karty v jednom - Denon MC4000.

Dle slov redaktora a recenzenta Václava Koudy, který si kontroler zapůjčil a následně otestoval, MC4000 obstál na výbornou: „Za přijatelnou cenu získáme ve své kategorii velmi dobrý kontrolér se zvukem, za který by se nemusely stydět ani daleko dražší přístroje. Díky velmi dobrým použitým materiálům působí opravdu spolehlivě a zvládne i hrubší zacházení. Fadery ani Jog Wheels nevydávají žádné plastové zvuky a tím jen dokreslují profesionální zpracování. Cílovou skupinou kontroléru jsou právě menší kluby, mobilní a nebo lehce pokročilí DJs, kteří chtějí plnohodnotný produkt. Velkým plusem jsou dva mikrofonní vstupy s nezávislými ekvalizéry a hlasitostí a v neposlední řadě také Aux In. Nenapadá mne nic, co bych mohl přístroji v rámci standardního testování vytknout.“

Celou recenzi naleznete na stránkách djforum.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení