PRODANCE distributorem značky Powersoft

Florencie, Itálie 17. prosince 2015 – Společnost Powersoft oznámila oficiální zastoupení firmou PRODANCE ve věci výhradního distributora pro Českou republiku.

"Hledali jsme výrobce špičkových zesilovačů již delší dobu, a se stále se zvyšujícími požadavky na jejich výkon byla mezera v naší nabídce zřejmá. Po zkušenostech se spolehlivostí a zvukovou kvalitou modulů Powersoft z aktivních reproboxů značek, které distribuujeme, nebylo toto rozhodnutí těžké. Při prvním setkání ve Frankfurtu na Pro Light+Sound 2015 vyšlo na jevo, že Powersoft již pracuje na rozšíření svých aktivit v Čechách, takže načasování bylo perfektní.“ Tvrdí Martin Holas, importní manažer PRODANCE.

„Jedná se o skutečně na míru střižené řešení pro obě společnosti. Firma PRODANCE pracuje velice efektivně ve věci zastoupení svých značek a poté, co přidala Powesoft na svůj seznam distribuovaných výrobců profesionální zvukové techniky zajistila rozvoj společné obchodní symbiózy, která má velice pozitivní vliv na rozšíření našeho podílu na českém trhu.“ Prohlásil Stefano Previtali, EMEA manažer Powersoft.