Powersoft a EAW na předvánočním koncertu Heleny Vondráčkové

Velký sál pražské Lucerny se v předvánočním období tradičně stává dějištěm galakoncertů stálic tuzemského středního proudu. Právě tam se minulý víkend uskutečnil koncert Heleny Vondráčkové, která minulý rok oslavila 50. výročí svého působení na české i zahraniční hudební scéně.

Koncert po zvukové stránce zajistila produkční společnost MASS. Pro tento účel posloužila Line array sestava složená ze čtyř modulů EAW KF730 a tří EAW KF737, celkem sedmi modulů na každé straně. Jako zesilovače pro všech 14 reproboxů byly nově použity pouze dva Powersoft X4, zvolené díky vysokému výkonu a rozšířeným funkcím, mezi kterými stojí za zmínku technologie pokročilých DSP algoritmů EAW Focusing.

„S celkovým výsledkem jsem velice spokojen, pokročilé funkce zesilovačů Powersoft X4 posunuly zvukovou kvalitu a čistotu přednesu tradičně kvalitního aparátu ještě o krok dále. Konfigurace a následný monitoring celé sestavy pomocí přehledného softwaru Armonia pro Suite před i během koncertu jsou další velice pozitivní aspekty, které bych rád vyzdvihl.“ tvrdí Milan Andrle, hlavní zvukař a majitel společnosti MASS.

Ve fotogalerii níže můžete nalézt postřehy z příprav a zvukové zkoušky.