Powersoft a EAW na předvánočním koncertu Heleny Vondráčkové

Velký sál pražské Lucerny se v předvánočním období tradičně stává dějištěm galakoncertů stálic tuzemského středního proudu. Právě tam se minulý víkend uskutečnil koncert Heleny Vondráčkové, která minulý rok oslavila 50. výročí svého působení na české i zahraniční hudební scéně.

Koncert po zvukové stránce zajistila produkční společnost MASS. Pro tento účel posloužila Line array sestava složená ze čtyř modulů EAW KF730 a tří EAW KF737, celkem sedmi modulů na každé straně. Jako zesilovače pro všech 14 reproboxů byly nově použity pouze dva Powersoft X4, zvolené díky vysokému výkonu a rozšířeným funkcím, mezi kterými stojí za zmínku technologie pokročilých DSP algoritmů EAW Focusing.

„S celkovým výsledkem jsem velice spokojen, pokročilé funkce zesilovačů Powersoft X4 posunuly zvukovou kvalitu a čistotu přednesu tradičně kvalitního aparátu ještě o krok dále. Konfigurace a následný monitoring celé sestavy pomocí přehledného softwaru Armonia pro Suite před i během koncertu jsou další velice pozitivní aspekty, které bych rád vyzdvihl.“ tvrdí Milan Andrle, hlavní zvukař a majitel společnosti MASS.

Ve fotogalerii níže můžete nalézt postřehy z příprav a zvukové zkoušky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení