Představení prvních aktivních reproboxů Megaton

Značka Megaton se během let, díky širokému sortimentu, stala synonymem a zárukou efektivních a kvalitních řešení rozmanitých hudebních produkcí a aplikací. Filosofií značky bylo vždy podporovat uživatele specializovanými produkty pro konkrétní aplikace, které vyhoví náročným požadavkům rozličných hudebních žánrů - od akustických nástrojů až po elektronickou hudbu. Celková podpora a odborná zpětná vazba plynoucí z každodenního používání Megaton PA systémů již dlouho vytváří kořeny důležité pro vývoj nových projektů.

      

Letitá snaha o vysokou úroveň zpracování, zaručená výrobou v České republice za použití nejmodernějších technologií a špičkových komponentů reprezentovaných především italskými reproduktory RCF a B&C Speakers, se nyní dostává do další etapy. Díky exkluzivnímu zastoupení italského vizionářského výrobce špičkových zesilovačů Powersoft českou firmou PRODANCE vznikly optimální podmínky pro vytvoření nové řady aktivních reproboxů.

Jde o skutečně ojedinělý projekt v českých vodách, kdy si Megaton opět vybral, jako dodavatele komponentů do svých reproboxů, předního výrobce se kterým ho spojuje neúnavný vývoj a aplikace užitečných a inovativních technologií.

Modulární sortiment zesilovačů a DSP procesorů Powersoft nabízí flexibilní řešení pro rozdílné koncepce aktivních reproboxů a nezajišťuje pouze napájení reproduktorů zesilovači s vyspělým spínaným zdrojem s integrovanou PFC technologií. Sofistikované DSP společně s konfiguračním softwarem Armonia vytváří komplexní nástroj pro plnohodnotné zpracování signálu a umožňuje každý reprobox vybavit volitelnými a případně i uživatelsky upravitelnými presety.

Představení prvních aktivních reproboxů Megaton proběhlo v rámci unikátní předváděcí akce DEMO 10 v neděli 15. května 2016 v letním kině Houštka ve Staré Boleslavi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení