RCF HDL 50-A + SUB 9007-AS na DEMO 10!

Jednou ze žhavých novinek na DEMO 10 bude velkoformátový, aktivní Line array systém RCF HDL 50-A doplněný o aktivní subwoofery RCF SUB 9007-AS. Kompletní systém bude předveden v rámci porovnávacího poslechu reproboxů na velké scéně.

HDL 50-A je vysoce výkonný aktivní Line array systém navržený pro použití na velkých pódiích. Reprobox je osazen dvěma 12" woofery, čtyřmi symetricky uloženými 6"
středovými reproduktory a dvěma 2" kompresnímy drivery. Velmi vysokých hodnot SPL je dosaženo osazením digitálním zesilovačem o souhrném výkonu 2200W RMS.
Nízké hmotnosti a snadné manipulace je dosaženo osazením reproduktory s neodymovým magnetem a nově navrženou ozvučnicí z překližky a polypropylenu.

SUB 9007-AS je jeden z nejvýkonějších 2 x 21" wooferů ve své kategori. Osazen dvojicí 21" neodymových wooferů s 4" cívkou, které
pohání digitální zesilovač o výkonu 3600W RMS je SUB 9007-AS vhodný pro použití v situacích, kdy je vyžadován nekompromisní výkon v pásmu nízkých frekvencí.
SUB 9007-AS je navržen pro použití se systémy řady D a Line array moduly HDL-20 a HDL-50, pro které má také navržený riging.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení