Představení Allen&Heath dLive - řada C

prodance_CClass_overview

Allen & Heath představuje nové kompaktní digitální mixážní pulty dLive řady C. Jedná se o ucelenou řadu ovládacích pultů a MixRacků, která otevírá platformu dLive širšímu spektru produkčních, audiovizuálních a instalačních aplikací.

Produkty dLive řady C jsou založeny na XCVI - stejném 96kHz FPGA jádru, které využívají mixážní pulty nejvyšší řady dLive S a spolu s nimi sdílí architekturu DEEP Processing umožňující implementaci emulací předních kompresorů a procesorů přímo do vstupních a mixážních kanálů. Nová řada obsahuje i první 19" ovládací pult dLive, ultrakompaktní C1500.

Řada C zahrnuje 3 nové MixRacky - CDM32, CDM48 a CDM64 plus 3 nové ovládací pulty: C1500 s 19" montáží, C2500 a C3500 se dvěma obrazovkami. MixRacky využívají 96kHz/96bit jádro XCVI s kapacitou 128 vstupů s plným processingem a 16 stereofonních efektových returnů plus plně konfigurovatelnou architekturu s 64 mixážními sběrnicemi. Každý ovládací pult a MixRack má 128-kanálový I/O port podporující řadu síťových karet včetně Dante, Waves, MADI, optické fibreACE a dalších. dLive třídy C je rovněž kompatibilní s hardwarem řady S a osobním mixážním systémem ME a je podporován celým ekosystémem aplikací, softwarem Director a řadou příslušenství.

"Výzvou při vývoji dLive řady C bylo zpřístupnit digitální mixáž nové generace lidem, kteří nechtějí vozit nebo instalovat rozměrný profesionální touringový pult", vysvětluje Nic Beretta, vedoucí marketingu firmy Allen & Heath. "Pro rentálky třída C představuje výkonný a všestranný pracovní nástroj pro libovolné aplikace od firemních akcí po regionální festivaly. V kostelech, divadlech a dalších podobných prostorech má dostatečnou kapacitu na zvládnutí libovolné produkce a přitom nezabírá zbytečně moc místa v hledišti. Mám zato, že se jedná o nejdostupnější mixážní systém ve své třídě."

Ovládací pulty dLive C využívají uživatelské rozhraní  Harmony s ovládáním gesty na 12" kapacitních dotykových obrazovkách provázaných s konfigurovatelnými barevně kódovanými otočnými kontroléry. Klíčový processing je tak možné bleskurychle ovládat reálnými ovládacími prvky a s vizuální zpětnou vazbou na obrazovce. Díky architektuře dLive lze mixovat i bez ovládacího pultu jen s MixRackem a notebookem nebo tabletem.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení