Představení Allen&Heath dLive - řada C

prodance_CClass_overview

Allen & Heath představuje nové kompaktní digitální mixážní pulty dLive řady C. Jedná se o ucelenou řadu ovládacích pultů a MixRacků, která otevírá platformu dLive širšímu spektru produkčních, audiovizuálních a instalačních aplikací.

Produkty dLive řady C jsou založeny na XCVI - stejném 96kHz FPGA jádru, které využívají mixážní pulty nejvyšší řady dLive S a spolu s nimi sdílí architekturu DEEP Processing umožňující implementaci emulací předních kompresorů a procesorů přímo do vstupních a mixážních kanálů. Nová řada obsahuje i první 19" ovládací pult dLive, ultrakompaktní C1500.

Řada C zahrnuje 3 nové MixRacky - CDM32, CDM48 a CDM64 plus 3 nové ovládací pulty: C1500 s 19" montáží, C2500 a C3500 se dvěma obrazovkami. MixRacky využívají 96kHz/96bit jádro XCVI s kapacitou 128 vstupů s plným processingem a 16 stereofonních efektových returnů plus plně konfigurovatelnou architekturu s 64 mixážními sběrnicemi. Každý ovládací pult a MixRack má 128-kanálový I/O port podporující řadu síťových karet včetně Dante, Waves, MADI, optické fibreACE a dalších. dLive třídy C je rovněž kompatibilní s hardwarem řady S a osobním mixážním systémem ME a je podporován celým ekosystémem aplikací, softwarem Director a řadou příslušenství.

"Výzvou při vývoji dLive řady C bylo zpřístupnit digitální mixáž nové generace lidem, kteří nechtějí vozit nebo instalovat rozměrný profesionální touringový pult", vysvětluje Nic Beretta, vedoucí marketingu firmy Allen & Heath. "Pro rentálky třída C představuje výkonný a všestranný pracovní nástroj pro libovolné aplikace od firemních akcí po regionální festivaly. V kostelech, divadlech a dalších podobných prostorech má dostatečnou kapacitu na zvládnutí libovolné produkce a přitom nezabírá zbytečně moc místa v hledišti. Mám zato, že se jedná o nejdostupnější mixážní systém ve své třídě."

Ovládací pulty dLive C využívají uživatelské rozhraní  Harmony s ovládáním gesty na 12" kapacitních dotykových obrazovkách provázaných s konfigurovatelnými barevně kódovanými otočnými kontroléry. Klíčový processing je tak možné bleskurychle ovládat reálnými ovládacími prvky a s vizuální zpětnou vazbou na obrazovce. Díky architektuře dLive lze mixovat i bez ovládacího pultu jen s MixRackem a notebookem nebo tabletem.