Přelom na trhu s DJ přehrávači: Nový Denon DJ SC5000

DENON-SC5000_prodance(2)

Denon DJ SC5000 Prime drasticky zasahuje do jinak klidných vod profesionálních DJ přehrávačů. Multi-touch displej s vysokým rozlišením, rychlou odezvou a kontrastem pro taktilní orientaci napříč uživatelským rozhraním posouvá ovládání gesty, načítání tracků a samozřejmě přehrávání na zcela novou úroveň. SC5000 je prvním přehrávačem na světě, který přináší plnohodnotnou analýzu hudebních souborů bez zdlouhavého použití počítače. Robustní 8 palcový jog wheel je vybaven centrálním LCD displejem, na kterém můžete zobrazit přehrávanou skladbu nebo umístit vlastní logo, 2 vrstvy přehrávače následně umožňují ovládat (a přehrávat) dvě různé skladby jedním přehrávačem.

Výkon a konstrukce


Srdcem zařízení je výkonný vícejádrový procesor, který přímo v přehrávači umožňuje provoz „Engine Prime“, nejaktuálnější verzi softwaru pro file management a analýzu Vaší hudební databáze. Denon DJ SC5000 není překážkou na Vaší cestě za kreativitou.
Na spodní straně čelního panelu přehrávače SC5000 nalezneme řadu unikátních odpalovacích padů, které jsou ideální pro nevídaný kreativní projev skrze instantně přístupné hot-cues, smyčky (loopy), slices, a rolovací přechody, které drží díky neuvěřitelně přesného beatgridu. Přehrávače mohou být propojeny s novým 4 kanálovým DJským mixážním pultem Denon DJ X1800 Prime v rámci LAN sítě, a využívat tak synchronizovaný datový přenos a pokročilé možnosti efektů a počítání BPM díky protokolu ‘Engine Connect’.

SC5000-ANATOMY_prodance(1)

Ukládání preferencí


SC5000 ukládá do své paměti informace z veškerých USB disků a SD karet, které projdou jeho sloty. Systém Engine Prime umožňuje vyvolávat všechna zásadní nastavení, která jsou nutná pro Vaše vystoupení. Takto je možné zachovávat dříve zadané cue pointy, loopy, historii přehrávání, přípravné seznamy (preparation files) a veškerá další data získaná z analýzy skladeb.
Jak již bylo řečeno – Denon DJ SC5000 nevytváří zbytečné překážky na cestě za ultimativním setem.

Upravte si SC5000 podle sebe!


Další silnou stránkou SC5000 je důmyslná vizuální personalizace. Uživatel si může vybírat z několika hlavním barev pro LED podsvícení jog-wheelu, který má na svém středu vynikají LCD displej pro zobrazení vlastního loga nebo skladby. 8 palcový Dotykový displej vyniká plynulým přibližováním a oddalováním waveformy a patří tak k úplné špičce v zobrazování dynamické časové osy hudebních souborů.

Výstupní routing pro audiofily


Unikátní konstrukce přehrávače SC5000 přináší velice neobvyklou funkci. Díky dvoum „vrstvám“ se v rámci jednoho SC5000 bavíme o dvou přehrávačích v jednom. Každá z „vrstev“ má svůj vlastní audio výstup (24-bit/96kHz) a zařízení podporuje veškeré nekomprimované formáty včetně FLAC, ALAC and WAV a samozřejmě i všechny populární, běžně používané komprimované hudební formáty.
Denon DJ vrací vášeň a kreativitu do strnulého světa DJ vybavení.

rear

 Pokud Vás zaujala značka DENON DJ podívejte se na naši širokou nabídku jejich produktů ZDE

DENON DJ stálice: 

DENON DJ PRIME 4