Powersoft na Prolight+Sound 2016

Na letošním Prolight+Sound ve Frankfurtu jsme si kromě mnohých inovací a technologických pokroků všimli také jedné zajímavosti, a to je rostoucí popularita modulů a zesilovačů Powersoft mezi jednotlivými výrobci. Role značky Powersoft jako OEM dodavatele (např. pro EAW Anna, RCF TTS) byla vždy velice silná, nyní se však opravdu stala šedou eminencí v napájení kompletních PA systémů a celých produktových řad známých výrobců, např. Void Acoustics, Pioneer, Outline, Function One, D.A.S. Audio, Harmonic Design a další.

Bylo zde možné vidět také rostoucí množství produktů s úplnou integrací technologie M-Force, firma Function One dokonce vytvořila pro tento druh speciálního měniče (používaného především v přímovyzařujících konstrukcích) skelet s dlouhým zvukovodem.

V rámci shrnutí je důležité zmínit, že převážně zesilovače Powersoft řady X byli hojně zastoupeny v racku na každém druhém stánku lepších a špičkových výrobců reproboxů. Celkově jsme zaznamenali ústup předních výrobců reproboxů od značky LAB Gruppen, ve fotogalerii níže můžete nalézt naše postřehy z veletrhu.