EAW ANNA G12

Kód: 352340
Značka: EAW
7 287 946,99 Kč / ks 6 023 096,69 Kč bez DPH
Není skladem
adaptivní fullrange, 8 x 1" + 4 x 5" + 2 x 10" - sestava 12 modulů

Detailní informace

Detailní popis produktu

EAW - ANNA

Anna je nejnovějším systémem z vlajkové řady Adaptive™ Systems od firmy EAW. Přináší veškeré výhody adaptivní funkčnosti ve formátu středně velké ozvučnice s hmotností pouhých 61kg. Výborný poměr akustického tlaku a hmotnosti činí ze systému Anna všestranný aparát použitelný od menších klubů až po stadiony nebo rozsáhlé produkce. Horizontální vyzařovací úhel 100° umožňuje použít systém Anna samostatně, ale lze jej i horizontálně navázat na systém Anya v rámci stejného clusteru. Anna se stejně jako všechny Adaptivní Systémy ovládá prostřednictvím software Resolution™ 2 přes sběrnici Dante™ a využívá i shodnou standardizovanou datovou a napájecí infrastrukturu.

Moduly Anna jsou navrženy pro rovné zavěšení bez vertikálního úhlování. Software Resolution™ 2 přizpůsobí vyzařování systému Anna tak, aby uživatelem zadaná poslechová oblast byla rovnoměrně pokryta v celém kmitočtovém pásmu. Kombinace obrovského výkonu a stavebnicové koncepce dává systému Anna neobyčejnou variabilitu pro použití kdekoliv od menších klubů přes divadla, velké moderní kostely až po stadiony a velkoformátové koncerty. Pečlivá volba velikosti reproduktorů a jejich rozmístění v rámci ozvučnice umožňují systému Anna vytvářet radikální směrové charakteristiky (jako například velmi úzké pokrytí směrované téměř svisle dolů) při neobvykle vysoké věrnosti přednesu a širokopásmovém útlumu mimo požadovanou oblast pokrytí.

Každý modul Anna obsahuje 8ks 1" výškových driverů s 35mm cívkou osazených do společného výškového zvukovodu, který plynule expanduje do téměř celé přední stěny reproboxu. 4ks 5" středových reproduktorů jsou uspořádány do dvou sloupců po dvou reproduktorech a za pomoci technologií Radial Phase Plug™ a Concentric Summation Array™ koherentně navázány na výškové pásmo používající společný zvukovod. Dvojice 10" wooferů je instalována v uspořádání Offset Aperture™, které zvyšuje separaci jejich efektivních akustických středů a tím umožňuje účinné řízení směrovosti i na nízkých kmitočtech.

Horizontální symetrie modulu zajišťuje koherentní sumaci s vyloučením anomálií v oblasti dělících kmitočtů, které vznikají v důsledku fyzické separace akustických zdrojů. Výsledkem je rovnoměrné směrové vyzařování dobře definované v širokém kmitočtovém rozsahu.

Každý modul Anna je osazen výkonovým blokem snadno vyměnitelným v terénu a obsahujícím 14 kanálů výkonových zesilovačů s nezávislým processingem pro každý kanál. Každý ze 14 reproduktorů v modulu Anna je tedy buzen nezávisle na ostatních tak, jak stanovil predikční a ovládací software v návaznosti na požadavek optimálního pokrytí každého poslechového místa.


Vlastnosti:

Reproduktory:
• LF: 2× 10" s 3" cívkou
• MF: 4× 5", 38 mm cívkou
• HF 8×1-in exit, 35 mm cívkou

Zvukovody/fázové korektory:
• LF: Vented, Phase Aligned™, Offset Aperture™ loading
• MF: Horn-loaded w/Radial Phase Plug™ and CSA™ apertures
• HF: Horn-loaded compression driver

Kanály zesilovače:
• 2x LF
• 4x MF
• 8x HF

Signal Processing:
• 2x LF DSP w/ EAW Focusing™ a Adaptive Performance™
• 4x MF DSP w/ EAW Focusing™ a Adaptive Performance™
• 8x HF DSP w/ EAW Focusing™ and Adaptive Performance™
Výše uvedená cena je včetně příslušenství (rigging, přepravní desky, distribuce 230V, kabely) ANNA 4-STACK 3x
ANNA 4
DOLLY [4 ANNA] 1
COVER [4 ANNA] 1
ANNA FLYBAR ROADCASE (INC. TWO FLYBARS) 1x
ANNA ACCESSORY BUNDLE
DISTRO (12 MODULES ) 2x
DISTRO PALLET 2x
DISTRO FLYBAR 2x
CABLE POWER LOOM (6 MODULES) 2
CABLE POWER EXTENDER (6 MODULES) 4x
CABLE NETWORK EXTENDER (6 MODULES) 4
CABLE NETWORK LOOM SHORT (6 MODULES) 2
CABLE NETWORK LOOM LONG (6 MODULES) 2
Spare Transducer Service Pack 1
Spare Amplifier Service Pack 1

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange
Záruka: 24
aktivní: ano
HF - rozměr ("): 8 x 1
Hloubka (mm): 599
Hmotnost (kg): 63
Koncepce: adaptabilní fullrange systém
LF - rozměr ("): 2 x 10
Max SPL (HF) (dB): 141
Max. SPL (LF) (dB): 130
Max. SPL (MF) (dB): 136
MF - rozměr ("): 4 x 5
Rozsah -3 dB (Hz): 45 - 18 000
Šířka (mm): 1015
Výkon RMS (LF) (W): 2000
Výkon RMS (MF) (W): 2000
Výkon RMS HF (W): 2000
Výška (mm): 282
Vyzařovací úhel (°): adaptabilní x 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Každý aspekt systémového návrhu se soustředí na akustickou přesnost cílenou na náročné požadavky specifické aplikace. Cílem tohoto konceptu je zaručit, že všechny systémy EAW od těch nejjednodušších po rozsáhlé sestavy komponentů fungují jako jednotný celek společného původu. Stejně jako u studiových monitorů jsou systémy EAW konstruovány tak, aby poskytly nejneutrálnější a nejtransparentnější možný zvukový vjem. Na rozdíl od studiových monitorů jsou ale systémy EAW navrženy tak, aby těchto výsledků dosáhly pro akce nebo prostory libovolné velikosti či tvaru. Firma EAW vyvíjí a vždy vyvíjela integrované produkty a aplikované technologie, které redefinují tvář zvukového průmyslu.

S více než stovkou základních modelů ve více než tuctu výrobních řad mohou profesionálové v oblasti pevných instalací i mobilní produkce optimalizovat návrh každého ozvučovacího systému tak, aby odpovídal potřebám dané aplikace.

Digitální procesory pro aktivní reproduktorové systémy i externí procesory pro pasivní systémy využívají námi vyvinutý proces EAW Focusing, který eliminuje nedostatky reproduktorů v časové doméně. EAW navíc vyvíjí softwarové produkty pro ovládání svých externích digitálních signálových procesorů a procesorů v aktivních reproboxech řady NT a pro navrhování sestav reproboxů a modelování jejich chování.

Rok 2020 přináší 42. výročí založení EAW. Provoz EAW je soustředěn ve Whitinsville ve státě Massachussets v historickém továrním komplexu pocházejícím z období zrodu průmyslové revoluce ve Spojených státech, který byl původně domovem jednoho z největších světových výrobců textilních strojů. Všechny výrobky EAW jsou konstruovány americkým vývojovým týmem a v současnosti se většina produktů vyrábí přímo zde, v historické továrně na břehu řeky Mumford.

EAW od samotného začátku přichází s průlomovými technologiemi které sbližují umělce s jejich posluchači tím, že řeší problémy, s nimiž se zvukoví technici každodenně setkávají. Tyto technologie kráčí přímou a logickou cestou vedoucí od optimalizace klíčových akustických prvků až k optimalizaci a integraci dalších a dalších aspektů signálového řetězce.