Nový standalone systém pro DJs, Denon DJ Prime 4

fb_PRIME4

Výrobce Dj vybavení Denon DJ představila nový standalone systém pro DJs Prime 4, který přináší 10‘‘ dotykový displej, dva nezávislé výstupy pro zóny, solidní bicí pady, dva mikrofonní vstupy a vysokorychlostní 2,5‘‘ SATA slot pro harddisk.

Od displeje ke stage

Systém Prime 4 je vybaven 10‘‘ dotykovým displejem podporující gesta a přináší tak pokročilou taktilní interakci s Vaší hudební sbírkou. Vaše selekce je od Vás vzdálena pouhým dotykem prstu. 

displej_prime4

Kreativita a rytmus

Systém Prime 4 umožňuje dynamické a kreativní zásahy do přehrávaných skladeb pomocí 8 multifunkčních bicích padů, které lze odpalovat jak v režimu Hot Cue tak jako remixové body a roll a slice scény. 

Tímto způsobem mohou DJs během svých vystoupení rychlou hrou prsty instantně prodlužovat build-upy a celé skladby, kombinovat do sebe různé žánry, přehazovat rychlosti a vrstvit skladby ve stejné tónině.

pads_denondj(1)

Dvě zóny – Dva světy!

Další prvenství, které si řada Prime může připsat na seznam úspěchů jsou dva oddělené výstupy pro zóny, kdy DJ může v odbavit místnost dalším playlistem, zcela nezávisle na hlavním výstupu. 

Prime 4 je vybaven 4 USB porty, 1 slotem pro SD kartu a také 2,5‘‘ slotem/“lůžkem“ pro harddisk se SATA konektorem. Současně je možné Váš set nahrávat a uložit na libovolné z výše zmíněných paměťových médií. 

zones_PRIME4_PRODANCE(1)

Modelujte zvuk a deformujte  obraz

Systém Prime 4 je vybaven 14ti integrovanými digitálními efekty, které lze pomocí třech parametrů instantně upravit pro lepší splynutí s vašimi mixy. Současně zde pro všechny 4 kanály máte k dispozici také tradiční Denon DJ Sweep FX jednotku a filtry. Na zadním panelu naleznete také rozhraní StagelinQ  umožňující propojení s vizuálními protokoly partnerských aplikací Soundswitch, Timecode a Resolume.

 

Navrženo pro touring, připraveno na výkony

Systém Prime 4 navazuje na více než 25 let zkušeností z vývoje a výroby prémiových nástrojů pro profesionální DJing. Robustní mechanické provedení společně se špičkovým 24-bitovým zvukem definuje téměř chirurgickou kvalitu celého zařízení.

 

Vlastnosti:

 • 4-Deck standalone Engine Prime DJ systém
 • 10‘‘ barevný dotykový displej s podporou gest
 • dva nezávislé  XLR výstupy pro dělení na zóny
 • vestavěný 2,5“ Sata slot/“lůžko“ 
 • 6‘‘ mechanicky odolný kovový jog wheel s centrálním LCD HD displejem
 • 4 přiřaditelné vstupní kanály pro externí zdroje signálu
 • 2 mikrofonní XLR vstupy
 • podpora protokolu StagelinQ pro propojení s video/light designem
 • Podpora nekomprimovaných formátů  (FLAC, ALAC, WAV)
 • 24 bit
 • 4x USB port, 1x SD card slot

 

Podívejte se na další standalone systémy od DENON DJ:Denon Dj PRIME 2DENON DJ PRIME GO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení