ADAM Audio a Sonarworks

sonarworks_ADAM_prodance

ADAM Audio a Sonarworks spojují síly na cestě k referenčnímu monitoringu

Nová spolupráce mezi Adam Audio a Sonaworks pomůže vyřešit všem hudebníkům a tvůrcům palčivou problematiku svých domácích studií a to nepřesnosti monitorovací místnosti.

V Berlíně dne 24. ledna 2019 vývojáři kalibračního softwaru Sonarworks a výrobci precizních studiových monitorů společnosti ADAM Audio oznámili spolupráci na novém produktu, který bude odhalen v první polovině roku 2019.

“Mezinárodní komunita našich uživatelů si plně uvědomuje limity, které přináší jejich pracovní prostor.” Vysvětlil Christian Hellinger, výkonný ředitel společnosti ADAM Audio. “Díky spolupráci s firmou Sonarworks bude možné kompenzovat frekvenční nedostatky vaší místnosti a dosáhnout tak spolehlivého a rovného poslechu.”

“Charakter “místnosti” patřil téměř vždy k těm největším překážkám kdekoliv, kde je důsledný referenční monitoring nezbytný.” potvrdil Martin Popelis, spoluzakladatel a VP Products firmy Sonarworks.

“Spojení naší softwarové technologie společně se špičkovými monitorovacími systémy ADAM Audio má za cíl překonat tyto limity a dosáhnout co nejrovnějšího poslechu.”

Více informací ohledně spolupráce firem ADAM Audio a Sonarworks zveřejníme v následujících měsících.

www.sonarworks.com

www.adam-audio.com

Nyní jsou reproboxy ADAM Audio ve spolupráci se Sonarworks dostupné na našem eshopu:  A4VA77HA7VA8H SPEAKER AA8H SPEAKER B


adam_nadstandard

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení