ADAM Audio a Sonarworks

sonarworks_ADAM_prodance

ADAM Audio a Sonarworks spojují síly na cestě k referenčnímu monitoringu

Nová spolupráce mezi Adam Audio a Sonaworks pomůže vyřešit všem hudebníkům a tvůrcům palčivou problematiku svých domácích studií a to nepřesnosti monitorovací místnosti.

V Berlíně dne 24. ledna 2019 vývojáři kalibračního softwaru Sonarworks a výrobci precizních studiových monitorů společnosti ADAM Audio oznámili spolupráci na novém produktu, který bude odhalen v první polovině roku 2019.

“Mezinárodní komunita našich uživatelů si plně uvědomuje limity, které přináší jejich pracovní prostor.” Vysvětlil Christian Hellinger, výkonný ředitel společnosti ADAM Audio. “Díky spolupráci s firmou Sonarworks bude možné kompenzovat frekvenční nedostatky vaší místnosti a dosáhnout tak spolehlivého a rovného poslechu.”

“Charakter “místnosti” patřil téměř vždy k těm největším překážkám kdekoliv, kde je důsledný referenční monitoring nezbytný.” potvrdil Martin Popelis, spoluzakladatel a VP Products firmy Sonarworks.

“Spojení naší softwarové technologie společně se špičkovými monitorovacími systémy ADAM Audio má za cíl překonat tyto limity a dosáhnout co nejrovnějšího poslechu.”

Více informací ohledně spolupráce firem ADAM Audio a Sonarworks zveřejníme v následujících měsících.

www.sonarworks.com

www.adam-audio.com

Nyní jsou reproboxy ADAM Audio ve spolupráci se Sonarworks dostupné na našem eshopu:  A4VA77HA7VA8H SPEAKER AA8H SPEAKER B


adam_nadstandard